Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lampa do salonu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lampa do salonu

    Witam. Która z poniższych lamp bardziej Wam się podoba?
    Mam na oku dwie zaproponowane przez sklep black red white:
    1.

    2.

    W zasadzie różnią się jedynie kolorkiem
    Obecnie jest na nie dość duża promocja w brw tak więc chciałbym sobie jedną z nich sprawić:

  • #2
    Obie są całkiem ładne i dosyć do siebie podobne, więc ciężko się zdecydować . Zastanów się, który kolor lepiej pasuje do twojego wnętrza. Możesz też przejrzeć pomysły dotyczące , a nuż coś cię zainspiruje, a może nawet znajdziesz ciekawsze oświetlenie.

    Komentarz


    • #3
      Mi się podobają te z dużymi ażurami

      Komentarz


      • #4
        Nawet lampa z dużym abażurem musi pasować oczywiście do całej aranżacji.

        Komentarz


        • #5
          Ostatnio buszowałam w poszukiwaniu filetowej lampy z ciemna, drewniana podstawą. Wbrew pozorom, wcale nie było ich dużo, nawet w sieci. Ostatecznie kupiłam - no i dokupiłam takie 2 kinkiety Całość pasuje do mojego salonu.

          Komentarz


          • #6
            Całkiem ładna ta lampa i najważniejsze, że pasuje

            Komentarz


            • #7
              bardzo fajna lampa

              Komentarz


              • #8
                Bardzo fajna lampa do mieszkania. Takie lampy fajnie dekorują wnętrze pokojów.

                Komentarz


                • #9
                  Obie są fajne moim zdaniem, chociaż ja osobiście nie lubię takich tradycyjnych lamp. U siebie mam tak zwane systemy linkowe. Pasują bardziej do nowoczesnego wnętrza, a takie właśnie mam u siebie. Wygląda to w ten sposób:

                  Tego typu oświetlenie znajdziesz w sklepie:
                  Mają tam naprawdę bogaty wybór. Zresztą, możesz tam też poszukać tradycyjnych lamp, bo też jest tego sporo w ich ofercie.

                  Komentarz


                  • #10
                    mnie się podoba ta jaśniejsza






                    Komentarz


                    • #11
                      Gosi, bardzo fajnie prezentują się te systemy linkowe.

                      Komentarz


                      • #12
                        Tutaj masz lampy klasyczne - Oczywiście kwestia gustu - ten producent lamp ma świetne rozwiązania, obejrzyj sobie bliżej ich lampy mosiężne.

                        Komentarz


                        • #13
                          Aż taka klasyka mi się nie podoba, bo jest po prostu nudna.

                          Komentarz


                          • #14
                            A co powiecie na taką dosyć nietypową ? Wygląda bardzo oryginalnie, ale już sama nie wiem, czy mi się podoba, czy wręcz przeciwnie

                            Komentarz


                            • #15
                              Jeśli dobrze patrze to druga lampa ma bladszy kolor. Pierwsza lampa jest czarna. Innych różnic nie ma. Jak mam do wyboru takie lampy to wybieram pierwszą. Jak lubisz promocje to często widzę też rabaty na wybrane lampy na sklepie

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X