Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lampa do salonu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    o mi się zdecydowanie podoba bardziej ta druga

    Komentarz


    • #17
      A co myślicie o bardziej nowoczesnym oświetleniu ledowym? Lampy i żarówki led są teraz bardzo popularne i coraz więcej osób się na nie przerzuca. Takie oświetlenie sufitowe led wygląda ciekawie i myślę, że byłoby to bardzo dobre rozwiązanie i z pewnością niebanalne.

      Komentarz


      • #18
        Ja mam u siebie oprawy ledowe. Ale marzy mi się jeszcze lampa podłogowa.

        Komentarz


        • #19
          Ja również mam sporo ledów, a na suficie fajny plafon. Ale co można innego do nowoczesnego salonu zamontować To sie chyba najlepiej sprawdza. Ale również zadbałam o fajne dodatki na parapety. Do dekoracji wykorzystałam sztuczne gałązki kwiatowe z hurtowni można fajne rzeczy z tego zrobić

          Komentarz


          • #20
            Ja do swojego salonu ostatnio kupiłam klosze do lamp wiszących. Mam dość duży salon, który podzielony jest na strefy więc na jednym modelu się nie skończyło. Kupiłam klosze w sklepie Lampalampa.pl. Sami zobaczcie: - bardzo dobrze te dwa modele do siebie pasują

            Komentarz


            • #21
              Całkiem fajna opcja

              Komentarz


              • #23
                Do salonu również bardzo fajnie spiszą się dywany Shaggy jakie polecają na Widzieliście już takie? Są bardzo przyjemne w dotyku i świetnie się prezentują

                Komentarz


                • #24
                  Nie tylko wygląd jest ważny. Lam jest wiele. Zajrzyjcie chociażby tutaj . Można szybko i bez problemu znaleźć rozwiązanie, które spełni nasze potrzeby i przy tym nie przepłacić. Poza tym plusem jest to, że teraz można bez problemu decydować się na oświetlenie punktowe, które idealnie sprawdzi się właśnie w salonie.

                  Komentarz


                  • #25
                    Wszystko oczywiście zależy od Twoich upodobań, ale wydaje mi się, że warto skorzystać z usług kogoś sprawdzonego. Ja mogę polecić Ci tą stronę: jeżeli chodzi o Kraków to moim zdaniem oni mają najlepsze lampy. Można oczywiście też dokonać zamówienia online. Ja zdecydowałam się na lampy wiszące i kilka kinkietów na korytarz. Realizacja zamówienia była ekspresowa. Koniecznie sprawdźcie sobie ich ofertę.

                    Komentarz


                    • #26
                      W poszukiwaniach lamp bardzo przyda się wam strona Posiadają najfajniesze modele lamp na rynku.

                      Komentarz


                      • #27
                        Ja lubię lampy industrialne, surowe.

                        Komentarz


                        • #28
                          Ja bym wybrała obydwie - są na prawdę świetne!

                          __

                          Komentarz


                          • #29
                            Hej, mam do was pytanie. Ostatnio sporo się rozglądam po internecie szukając lamp. Napotkałem się na taką stronkę . Co sądzicie na jej temat? Same lampy wydają się być dobre, tak samo jak i lampy. Znacie się na tym? Dajcie znać proszę, dzięki.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X