Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Konto oszczędnościowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Konto oszczędnościowe

    Witam. W jakim banku warto jest Waszym zdaniem założyć konto oszczędnościowe?

  • #2
    Na tej stronie możesz znaleźć informacji na ten temat - znajduje się tam aktualne porównanie ofert kont oszczędnościowych jakie oferują poszczególne banki. Myślę, że warto jest się z nim zapoznać tak aby wybrać tę najlepszą dla siebie. Pozdrawiam.

    Komentarz


    • #3
      Ja posiadam konto oszczędnościowe w banku ING i jestem z niego zadowolona

      Komentarz


      • #4
        Ja tam wolę lokatę lub inwestycje

        Komentarz


        • #5
          Ja też jestem raczej za lokatą. Konta oszczędnościowego akurat nigdy nie miałam.

          Komentarz


          • #6
            fajną opcją oszczędzania są też polisolokaty, jak np te: - ma się i ubezpieczenie i konto oszczędnościowe, trzeba tylko wybrać mądre warunki

            Komentarz


            • #7
              O tym nie słyszałam. Muszę sobie poczytać więcej na ten temat

              Komentarz


              • #8
                Ja chyba też muszę sobie założyć takie konto, bo nie potrafię oszczędzać w inny sposób

                Komentarz


                • #9
                  A ja planuję właśnie założyć lokatę. Znacie jakieś dobrze oprocentowane?

                  Komentarz


                  • #10
                    Nie ukrywając posiadam trochę zaoszczędzonych środków i właśnie zastanawiam się jakie narzędzie bankowe wykorzystać. Z tego co tu widzę to większość wybrałaby lokatę. Zaproponowano mi lokatę . Oprocentowanie nie wygląda tragicznie, a można przecież założyć tylko na 3 miesiące. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

                    Komentarz


                    • #11
                      A jakie dokładnie jest tam oprocentowanie?

                      Komentarz


                      • #12
                        To wszystko zależy, jak duże mamy oszczędności i czy chcemy mieć do nich staly dostęp. Konto oszczędnościowe daje taką możliwość, a lokata - nie.

                        Komentarz


                        • #13
                          To już lepiej trochę odłożyć (minimum te 10k) i założyć lokatę.

                          Komentarz


                          • #14
                            A ja właśnie czytam na są lepszą opcją i wciąż się nad tym zastanawiam. Co o tym sądzicie? Planuję wdrożyć się trochę bardziej w temat obligacji i wtedy zadecydować.

                            Komentarz


                            • #15
                              Zawsze można też zastanowić się nad lokatą. Może stopy procentowe nie są najwyższe, ale warto poszukać. W takim posuzkiwaniu życie mogą ułatwić np. takie rankingi

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X