Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Konto oszczędnościowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    zupelnie sie nie orientuje w tych oprocentowaniam itp. Nie ma przypadkiem jakies porownywarek kont oszczednosciowych?

    Komentarz


    • #17
      A z kolei możecie polecić jakiś fundusz inwestycyjny? Dostałam propozycję z Banku Pocztowego wygląda wszystko ładnie i pięknie, ale jaka jest prawda? Macie może jakiś fundusz? Podobno to lepsza metoda niż konto oszczędnościowe, czy lokata.

      Komentarz


      • #18
        Obecnie oprocentowanie lokat nie jest wysokie, podobnie stopy procentowe, dlatego wielkiego zysku z nich nie ma, ale z drugiej strony jest to bezpieczna metoda lokowania środków. Czasem jak masz internetowe konto bankowe to masz tam opcje zakładania lokaty.

        Komentarz


        • #19
          Mbank ma jedną z najbardziej atrakcyjnych dla klientów ofert bankowych.

          Komentarz


          • #20
            Konto oszczędnościowe w tym samym banku co osobiste, to chyba dobre rozwiązanie.

            Komentarz


            • #21
              Zamieszczone przez systemma Zobacz posta
              Ja posiadam konto oszczędnościowe w banku ING i jestem z niego zadowolona
              Ja też mam w ING tylko jak zakładałam to myślałam że będzie 3,5%, a okazało się że tyle jest tylko przez pierwsze 3 miesiące, a potem już jest tylko 1,5%

              Warto więc zapytać podczas zakładania czy procent się nie zmieni.

              Ostatnio znalazłam artykuł żeby właśnie uważać podczas zakładania konta oszczędnościowego ale w moim przypadku to już za późno. Swoją drogą to i tak nie narzekam na to konto i myślę że jest to o wiele lepsze od lokaty.
              Ostatnio edytowany przez danusia80; 03.11.2015, 15:19.

              Komentarz


              • #22
                strasznie spadło, to prawda.

                Komentarz


                • #23
                  Fajnie, dzięki za rady

                  Komentarz


                  • #24
                    Kurde niestety we wszystkich bankach spadło oprocentowanie i generalnie wynosi ok 1% w skali roku..:/

                    Komentarz


                    • #25
                      A to prawda. Teraz to się kompletnie nie opłaca, bo jeszcze od tego podatek biorą. Tak samo jest z lokatami i innymi produktami bankowymi. Moim zdaniem trzeba szukać innych sposobów. Czytałam ostatnio o tym, co lepsze - i oczywiście wyszło, że to pierwsze. Zgodzicie się? Ja tak. Uważam, że obligacje korporacyjne to świetny sposób na inwestycję i na pomnożenie kapitału. A Wy?

                      Komentarz


                      • #26
                        Super, dzięki za wszystkie porady

                        Komentarz


                        • #27
                          Konta oszczędnościowe nie są obecnie zbyt opłacalne, ale zdecydowanie mają tę pewność, że nasze pieniądze nie zginą.

                          Komentarz


                          • #28
                            Nom, racja, jak ktoś chce lepiej zainwestować pieniądze, by mieć większy zysk to nie ma co zawracać sobie głowy kontami raczej.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X