Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Weekend majowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Weekend majowy

    Witam wszystkich. Planujecie już gdzie spędzicie weekend majowy? Jak tak się zastanawiam i zastanawiam i wymyśliłam, że razem z mężem wybierzemy się do ... Torunia ! Jeszcze nigdy nie byłam w tym mieście a bardzo chciałabym tam pojechać i spróbować tych słynnych toruńskich pierników.
    Znalazłam fajny hotel: - znajduje się on bezpośrednio przy starówce tak więc jest to dla mnie bardzo duża zaleta. Nigdy nie byłam w tym mieście i nie chciałabym się zgubić ... Myślicie, że warto?

  • #2
    Ja polecam wykupienie wycieczki na stronie są tutaj niesamowite wyjazdy na nurkowanie, ale i zwiedzanie odległych zakątkuch świata polecam

    Komentarz


    • #3
      Na weekend majowy wybieram się prawdopodobnie w góry do rodziców, nic innego póki co nie planuję

      Komentarz


      • #4
        weekend majowy spedzam na 72h libacji nad jeziorem

        Komentarz


        • #5
          Hehehehe szczęściarz. Ja chyba wracam sobie do rodziny.

          Komentarz


          • #6
            Ja jeszcze nie mam planów, jest duże prawdopodobieństwo, że zostanę w domu

            Komentarz


            • #7
              re

              Odsyłam tutaj -
              My jedziemy w Bieszczady. Po pierwsze udało się znaleźć wyjazd z bardzo dobrą cena, a po drugie standard na miejscu zapowiada się rewelacyjnie. Mamy mieć wieczorek taneczny, ognisko, pilnik rodzinny, nie płacimy nic za syna. Ktoś jeszcze tam będzie? ;-)

              Komentarz


              • #8
                A ja zastanawiam się czy nie skorzystać z takich zajęć life coaching: - są one prowadzone w Warszawie
                Można się na nich nauczyć motywacji, eliminacji stresu, lepszego wyznaczania sobie celów. Myślicie,że warto?

                Komentarz


                • #9
                  W tym roku mój weekend majowy przedłuży się do tygodnia. Jadę z mężem i z dzieciakami do ośrodka Łubinowe Wzgórze w okolicy Lublina. Co Nas skłoniło do tego wyboru... głównie , oraz kilka opcji aktywnego wypoczynku. A tu jeszcze miesiąc...

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja na weekendy majowe raczej jeżdżę do rodzinnej miejscowości. U rodziców bywam dość rzadko, więc chociaż w maju sobie to odbijam.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja oczywiście wybieram się do Zakopanego! To moje ulubione miejsce do spędzania wszelkiego rodzaju długich weekendów

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja Wrocław, jadę zobaczyć miasto oby tylko pogoda dopisała

                        Komentarz


                        • #13
                          polecam wypad za miasto, w jakieś ciche miejsce
                          Ostatnio edytowany przez haha; 10.04.2014, 17:17.

                          Komentarz


                          • #14
                            Paniczny Strach, ja też do Zakopanego! To miejsce ma taki magiczny, niezwykły klimat Jakie lubisz najbardziej? Może polecisz coś, czego jeszcze nie znam...

                            Komentarz


                            • #15
                              Jesli sie uda to z moja narzeczona pojedziemy do domku w lesie, ktory zostal zbudowany przez moich rodzicow juz pare lat temu ale nigdy nie ma czasu albo pogody zeby sie tam wybrac i posiedziec w ciszy i spokoju... :/

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X