Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Weekend majowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    ja to chcę jechać gdzieś jak najdalej od rodziny wszystko mi jedno gdzie

    Komentarz


    • #17
      Ja niestety cały weekend majowy spędziłam w pracy... Za to bardzo dobrze wspominam weekend majowy 2013, wybraliśmy się z przyjaciółmi na Mazury:-)
      Ostatnio edytowany przez estrycoo; 09.05.2014, 18:13.

      Komentarz


      • #18
        Ja wybrałam się w tym roku do Ustronia. Pogoda była wprawdzie w kratkę, ale ogólnie rzecz biorąc weekend był bardzo udany

        Komentarz


        • #19
          re

          Pogoda dopisała tylko przez 2 dni, ale mimo wszystko było bardzo fajnie. Zielona Polana jest przygotowana na każdą pogodę. Korzystałem ze spa, kiedy było ciepło, opalaliśmy. Było na prawdę fajnie i nie możemy się doczekać kolejnej wizyty. Ta dopiero jednak w połowie wakacji ;-)

          Komentarz


          • #20
            Ja osobiście byłem z dziewczyną w Łazach. pierwsza klasa z basenem i kortem tenisowym. Żyć nie umierać ^^

            Komentarz


            • #21
              Sam odsyłam Was również na dobrą stronę:
              .
              Info może zainteresować wszystkich, którzy planują w najbliższym czasie wyjazd do Trójmiasta. Jest to strona z aktualnościami. Trójmiasto szykuje bardzo wiele ciekawych atrakcji, dzieje się tam dużo tak więc raczej nie ma szans na nudę.
              Sam bardzo lubię tam jeździć. Nawet poza sezonem.
              Wtedy jest może i lepiej Mniej turystów, można sobie spokojnie zwiedzać. Nie przejmować się dzikimi tlumami.

              Komentarz


              • #22
                JA na dłuższy weekend chętnie wybrałabym się na jakąś dalszą wycieczkę. Prawdę mówiąc, to marzy mi się Paryż, zresztą znalazłam nawet fajną ofertę w wyszukiwarce:
                Nawet nie jest mocno drogo, a właśnie tego się najbardziej obawiałam.
                Wiele osób przestrzega mnie co prawda przed tzw. syndromem paryskim, w końcu nazwa się skądś wzięła, ale mam nadzieję, że nie będzie tak źle. Zresztą nie zamierzam wspinać się na wieżę Eiffela, już prędzej wolałabym odwiedzić Luwr. No i wiele słyszałam o paryskich katakumbach, część jest chyba nawet udostępniana zwiedzającym. A poza tym, nigdy nie próbowałam ani ślimaków, ani żabich udek, milo byłoby zjeść je u źródła.

                Komentarz


                • #23
                  Takie dalsze wycieczki są świetnym rozwiązaniem, ale na weekend majowy wolę jednak zazwyczaj wybrać się gdzieś w Polskę. W tym roku mam w planach i jakieś relaksujące zabiegi. Myślę, że przyda mi się takie odprężenie

                  Komentarz


                  • #24
                    Polecam wyjazd do Szymbarku do pensjonatu letnioskowego. Naprawdę byłem tam w sylwestra i bardzo mi się podobalo. teraz drugi raz będę się wybierać ze znajomymi w maju na majówkę. Już trzeba rezerwować bo później miejsc tam nie będzie.

                    Komentarz


                    • #25
                      Nie kojarzę tej miejscowości, ale brzmi bardzo przyjemnie

                      Komentarz


                      • #26
                        A my w maju jedziemy do Warszawy- to już zaklepane dzieciom pokażemy Park Łazienkowski, Zamek Królewski i Starówkę a jeśli czas pozwoli wybierzemy się też na wystawy do pkin . Nigdy tam nie byliśmy.

                        Komentarz


                        • #27
                          Bardzo przydatne informacje! Dzięki wielkie! Na pewno mi się przydadzą

                          Komentarz


                          • #28
                            Ja w maju planuje tygodniowy urlop na Rodos <3

                            Komentarz


                            • #29
                              Jesli szukacie samochodu ktory was zawiezie na weekend majowy to polecam maja duzy wybor niezlych aut w dobrych kwotach !

                              Komentarz


                              • #30
                                Gdzie warto spędzić go z dziećmi?

                                __

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X