Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Apteka internetowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Apteka internetowa

    Aktualnie wszystkie leki zamawiam na

    Wychodzi tanio, dostawy szybkie, a przy sporych ilościach już nawet bardzo tanio.

    Z naszego domu wychodzą spore zamówienia, i mam przy tym pytanie - czy da się w jakiejś aptece internetowej kupić jeszcze taniej? Bo na mieście panuje totalne zdzierstwo ;/

  • #2
    Nie wiem, nie kupowałam nigdy w aptece internetowej. Jakoś nie jestem przekonana do takiego pomysłu.

    Komentarz


    • #3
      Moim zdaniem bardzo dobra to właśnie pani mgr. Polecam serdecznie

      Komentarz


      • #4
        Ja również jeszcze nigdy nie kupowałam leków przez internet, ale myślę, że jest to bardzo przydatna opcja, szczególnie dla osób, które nie mogą wychodzić z domu.

        Komentarz


        • #5
          Poki co nie mam problemow z przejsciem paruset metrow do apteki, moze jak bede starszy to spojrze na ten pomysl z innej strony i bede korzystal z tej innowacji.

          Komentarz


          • #6
            Ja często kupuje na takich stronach bo taniej

            Komentarz


            • #7
              Według mnie to duże ułatwienie dla pacjentów. Oczywiście, w nieprzewidzianych sytuacjach konieczna jest wizyta w stacjonarnej aptece, ale zaplanowane leki, które biorę nieustannie, kupuję już tylko w sieci

              Komentarz


              • #8
                A jak wygląda kwestia wykupywania w takich aptekach recept?

                Komentarz


                • #9
                  ale o co ci konkretnie chodzi? z tego co zauważyłem to jak jakaś nie ma dostępnego produktu to taka informacja znajduje się przy produkcie i najczęściej nie można go zamówić, sam robię zakupy w aptekach internetowych bo jest znacznie taniej, a wybór bardzo często jest większy

                  Komentarz


                  • #10
                    Chodzi mi o kwestię wykupywania recept. Chyba dosyć jasno się wyraziłam .

                    Komentarz


                    • #11
                      Tutaj też można kupić leki taniej niż w normalnej aptece. Z tego co widzę na receptę wtedy gdy wyśle się skan recepty.

                      Komentarz


                      • #12
                        Bradzo ciekawa sprawa, pierwszy raz sie z czyms takim spotykam, ale to bardzo ciekawe rozwiazanie

                        Komentarz


                        • #13
                          A wiesz,że nawet można w taki sposób zamawiać leki na receptę? Trzeba jedynie wysłać skan i spokojnie można sobie zrealizować to bez wychodzenia z domu. Oczywiście leków bez recepty jest bardzo wiele, zwykle jest taniej z uwagi na to,ze właśnie tym bronią się apteki internetowe. Dobrymi cenami.
                          Sama mogę Wam również podsunąć dobrą stronę, mianowicie Medlistę:

                          Nie wiem czy już się z nią spotkaliście ale znajduje się tam duże zestawienie opisów poszczególnych leków oraz opinie. Tak więc można sobie sprawdzić co na ich temat piszą inni.

                          Komentarz


                          • #14
                            W takich typowych aptekach internetowych nigdy nie kupowałam, ale ostatnio zdarzyło mi się zamówić . Obsługa była świetna, a i dostawa błyskawiczna, nie wspominając już o tym, że to bardzo dobre specyfiki.

                            Komentarz


                            • #15
                              ja nie kupuję w internetowych, ale jako astmatyk mogę polecić dobry sprzęt - inhalator sanity easy and med - jest naprawdę wygodny do używania. Miałem wcześniej inhalator innej marki - nie mogą się równać, ten jest wygodny, maseczka dopasowana. Rewelka

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X