Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Apteka internetowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    To dobrze, że trafiłeś na taki, który Ci odpowiada

    Komentarz


    • #17
      Apteki internetowe to super rozwiązanie.

      Komentarz


      • #18
        Jeszcze nie miałam okazji skorzystać, ale wierzę, że tak jest

        Komentarz


        • #19
          Jak dla mnie to najlepsza jest apteka . Mają duży wybór leków bez recepty i kosmetyków. Ceny chyba najniższe, zresztą w porównywarkach wszedzie Gemini jest pierwsze. Jedynie koszt dostawy dosc wysoki, ale moze z czasem zrobią wiecej opcji dostawy.

          Komentarz


          • #20
            Ja nie jestem przekonana do tych aptek internetowych... Co to za problem kupić coś w zwykłej aptece?

            Komentarz


            • #21
              chỉ mình được đc inbox mình nha hóng, bác share

              Komentarz


              • #22
                Ja z takich aptek nie korzystam.

                Komentarz


                • #23
                  Em đang xem rẼt tốt! thank Anh đã gáť*i tin.

                  Komentarz


                  • #24
                    Sprawdzenie swojego stanu zdrowia co kilka miesięcy powinno być stałym elementem dbania o siebie. Jeśli chorujemy na choroby przewlekłe, takie jak choroby serca i naczyń krwionośnych, choroby kości i stawów czy też choroby układu oddechowego, są absolutna koniecznością, jeśli zależy nam na monitorowaniu stanu naszego zdrowia. W przychodni Synexus takie badania możemy wykonać bezpłatnie.

                    Komentarz


                    • #25
                      Może warto o to zapytać jakiegoś znajomego? Fajnie potrafią doradzać znajomi

                      Komentarz


                      • #26
                        A po co korzystać z aptek internetowych? Wiele rzeczy kupuję przez sieć, ale w przypadku leków wole stacjonarne

                        Komentarz


                        • #27
                          Ja często korzystam z aptek Dbam o zdrowie.

                          Komentarz


                          • #28
                            Szczerze to nigdy nie korzystałam z aptek internetowych, w moim mieście jest bardzo dużo aptek stacjonarnych.

                            Komentarz


                            • #29
                              W aptece internetowej często zamawiamy razem z żoną jakieś leki bez recepty (na powszechne dolegliwości), czy dermokosmetyki. Ostatnio np. składałem większe zamówienie w aptece online Prima, gdzie zamówiłem kilka lekarstw dla siebie i żony, oraz balsam do ciała dla naszego dziecka - . W aptekach online kupuję z względu na niższe ceny produktów niż w aptekach stacjonarnych.
                              Ostatnio edytowany przez Kroster; 19.09.2017, 18:21.

                              Komentarz


                              • #30
                                Też uważam, że apteki internetowe to fajne rozwiązanie, o ile nie trzeba czegoś kupić doraźnie. Ja zawsze mam w zapasie kilka sprawdzonych medykamentów. Oczywiście tak bez przesady, żeby się nie przeterminowały. No ale to już muszę mieć zawsze w swojej apteczce. I też często zamawiam w aptece internetowej.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X