Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aparat na zęby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    ja za oba łuki 1500

    Komentarz


    • #32
      No niestety trochę to kosztuje...

      Komentarz


      • #33
        Zamieszczone przez aniela Zobacz posta
        ja za oba łuki 1500
        Niestety, ale jest to cena standardowa.

        Komentarz


        • #34
          W wieku 20 lat jest sens ale czy w 30 jest chyba nie

          Komentarz


          • #35
            dentystawsieci.pl

            Zapraszamy do skorzystania ze strony i porównania cen przed zdecydowaniem się na aparat ortodontyczny w konkretnej placówce, w Twoim mieście.

            Pozdrawiamy,
            zespół dentystawsieci.pl

            Komentarz


            • #36
              Wydaje mi się, że wiek już dzisiaj zupełnie nie gra roli. Ortodoncja jest na tyle rozwinięta, że w każdym wieku można zdecydować się na prostowanie zębów. Moja znajoma robiła to, będąc po 30 i teraz cieszy się fajnymi, prostymi, zadbanymi zębami. Jasne, to kosztuje, zarówno aparat stały czy ruchomy to cena i to konkretna. Ale czasem warto

              Komentarz


              • #37
                JA płaciłam 2700 za jeden łuk aparatu krystalicznego. ale nie żałuję - zapłaciłabym wszytskie pieniądze. Efekt jest tego wart!

                Komentarz


                • #38
                  To na pewno. Jeżeli ktoś potrzebuje aparatu, to warto wydać na niego nawet te grubsze pieniądze.

                  Komentarz


                  • #39
                    Dobrze dobrana metoda leczenia, aparat i opieka ortodonty z doświadczeniem daje niewyobrażalne efekty. Znajoma miała sporą wadę, w tym wadę wymowy spowodowaną problemem ze zgryzem. Dziś już jest ok, ale przeszła swoje. Ortodoncja staje się coraz bardziej popularna i aparaty to zjawisko normalne. Wiek jest mało ważny, dla efektów nawet osoby dorosłe często z nich korzystają. Ceny są spore, ale coraz niższe. Im nowszy model i technika wykonania aparatu - tym droższy. Widziałam ostatnio nawet taki, zupełnie niewidoczny (na ), więc nie ma się czego wstydzić, tylko dbać

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X