Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

turystyka biznesowa - Niemcy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • turystyka biznesowa - Niemcy

    ze względu na fakt że w Niemczech organizowane są między innymi targi stomatologiczne proszę o pomoc właśnie na tym forum.

    1. W jakich biznesowych celach wyjeżdżają państwo do Niemiec ?
    2. Jakie miasta najczęściej państwo wybierają ?
    3. Z jakich targów odbywających się w Niemczech państwo korzystają?
    4. Z jakich dodatkowych usług korzystają państwo podczas pobytów biznesowych?
    5. Jakie linie lotnicze/sieci hotelowe państwo wybierają?

    proszę o podanie płci, wieku i miejscowości/województwa z jakiego państwo jesteście. odpowiedzi wykorzystane będą na zajęciach z badań rynku turystycznego.
    bardzo dziękuje za poświęcony czas i udzielone odpowiedzi

  • #2
    Nie ma czegoś takiego

    Komentarz


    • #3
      Ja do Niemiec jeżdżę do Frankfurtu na kursy językowe szkoły
      Frankfurt jest finansową stolicą Niemiec i jednocześnie jest jednym z najbardziej różnorodnych kulturalnie miast w Niemczech. Frankfurt jest również jednym z czterech miast europejskich, które mają tak wiele drapaczy chmur. Z najwyższym budynkiem (150 m) w 2004 roku Frankfurt był drugim po Paryżu miastem z 12 wieżowcami, przed Londynem (8 wieżowców) i Moskwą z 7 wieżowcami.

      Z długą listą muzeów połączoną z wieżowcami i częścią historyczną miasta, Frankfurt jest miastem łączącym stare czasy z nowoczesnością. Miejsca warte odwiedzenia to m.in. stara dzielnica Sachsenhausen znana jako 'dzielnica wina jabłkowego' gdzie znajdziesz ponad 20 barów i restauracji w tej stosunkowo małej dzielnicy. Tu znajduje się Stara Opera, która funkcjonuje obecnie jako sala koncertowa. Możesz również wspiąć się na szczyt Main Tower i podziwiać piękną panoramę. W tym mieście nie będziesz się nudzić, znajduje się tu ogród botaniczny, zoo, niezliczona ilość restauracji, zawsze możesz znaleźć jakieś interesujące zajęcie.

      Komentarz


      • #4
        nie wyjeżdżam w celach biznesowych do niemiec


        Ostatnio edytowany przez zuber; 04.11.2013, 21:52.

        Komentarz


        • #5
          Niemcy są bardzo ciekawym krajem nie tylko pod względem biznesowym czy technologicznym, także myślę że warto tak czy siak odwiedzić naszego sąsiada, zwłaszcza że daleko nie mamy, a pod względem finansowym podróż wcale nie musi wyjść drogo Na miejscy ceny już nie są co prawda tak optymistyczne, ale dużo zależy od tego na co się kto nastawia i co potrzebuje.

          Komentarz


          • #6
            Witam.Czy ktoś móglby mi polecić wygody hotel w Poznaniu? Razem ze znajomymi dostaliśmy zaproszenie na konferencję ale musimy sami zapewnić sobie nocleg
            __________________________________
            Subscribe for sessions to guarantee pass Also get free download link for the next after getting success
            Ostatnio edytowany przez hassan123; 17.11.2014, 08:29.

            Komentarz


            • #7
              Niestety nie mogę Ci pomóc. W zamian za to, trzymaj link do programu wypełniającego deklaracje PIT online: !

              Komentarz


              • #8
                No cóż, ja niestety też nie pojadę, bo biznesowo do Niemiec nigdy nie jeździłam. Turystycznie to owszem, byłam na wycieczce objazdowej:
                Naprawdę fajna i ciekawa, ale to jednak tylko zwykła wycieczka. Ale polecam, bo bardzo jest tam fajnie.

                Komentarz


                • #9
                  My wyjeżdżamy z Niemiec na wakacje - wiec traktujemy je jedynie jako kraj tranzytowy. Ostatnio lecieliśmy na , a w zeszłym roku zobaczyliśmy . Zawsze lecimy z Frankfurtu albo Monachium bo to największe porty lotnicze i najłatwiej tam się dostać z Polski.

                  Komentarz


                  • #10
                    Muszę powiedzieć, że zazdroszczę. Weźmiecie mnie?

                    Komentarz


                    • #11
                      Taki biznes to świetna rzecz, jak sobie wszystko obliczyłaś, wiesz ile trzeba mieć pomocy turystycznych , ile osób trzeba zatrudnić. Jak Kasy Ci brakuje, to ewentualnie można pomyśleć o pożyczce, albo wziąć , do których tylko dowód jest potrzebny. Wypełniać na stronie credy formularz i strona Cię kieruje co masz wypisac i ile czekać

                      Komentarz


                      • #12
                        Ciekawe propozycje daliście, dzięki za porady koledzy i koleżanki !

                        Komentarz


                        • #13
                          Dzięki wszystkim co się wypowiedzieli :P Powstał tutaj naprawdę spory zbiór wiedzy na temat turystyki!

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X