Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Psycholog online

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Jak dla mnie najważniejszy jest kontakt w rzeczywistości

    Komentarz


    • #17
      jak grzybów po deszczu tych psychologów, na każdym kroku.
      Ostatnio edytowany przez jutuber; 11.03.2022, 19:02.

      Komentarz


      • #18
        Witam serdecznie zainteresowanych tematem, chciałbym Wam polecić - najlepsze usługi terapeutyczne we Wrocławiu . Równowaga w życiu to podstawa prawidłowego funkcjonowania, w zgodzie ze sobą.

        Komentarz


        • #20
          Zamieszczone przez monika33 Zobacz posta
          Jak dla mnie najważniejszy jest kontakt w rzeczywistości
          Też wydaje mi się, że ważny jest ten kontakt z psychologiem. Chodź w krytycznych sytuacjach kiedy mamy nagłą potrzebę to przydatna rzecz

          Komentarz


          • #21
            Moim zdaniem pomoc specjalisty, w momencie, gdy faktycznie nie radzimy sobie z naszym smutkiem, jest bardzo ważna. Istotne jest jednak by trafić do kogoś kto ma duże doświadczenie i potrafi pomóc. Moja znajoma korzystała z pomocy [url]https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/[/url] I z ich pomocą odzyskała radość życia. Najlepsza pomoc to gwarancja szybkiego powrotu!
            Ostatnio edytowany przez debi; 30.10.2020, 10:21.

            Komentarz


            • #22
              Nie ma co się wstydzić, wybierz się do psychologa.

              Komentarz


              • #23
                Myślę, że pomimo wszystko kontakt twarzą w twarz też jest bardzo ważny, chociaż niestety w tym momencie jest to bardzo utrudnione. Moja przyjaciółka zdecydowała się na leczenie w klinice w Katowicach -https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ Uzyskała tam specjalistyczną pomoc na wysokim poziomie! Chociaż część spotkań warto jednak przeprowadzić twarzą w twarz!
                Ostatnio edytowany przez debi; 30.11.2020, 09:21.

                Komentarz

                Pracuję...
                X