Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Masz talent? Pochwal sie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Masz talent? Pochwal sie

    Znalazłam ciekawą stronkę o ludziach, którzy mają talent i chwalą sie nim!! zobaczcie sami!

  • #2
    Stronka nie działa, nie wiem dlaczego. zainteresowałam się tym tematem i faktycznie ludzie mają bardzo ciekawe zdolności. Ja mam kolegę który bardzo ładnie rysuję ołówkiem, czasem dorabia sobie rysując portrety na ulicy, są dni że naprawdę dużo zarabia.


    ______________________________________
    Sprawdź

    Komentarz


    • #3
      Strona nie działa od 2012 roku

      Komentarz


      • #4
        Strona dawno nie działa

        ----
        Ostatnio edytowany przez viki; 20.10.2014, 11:00.

        Komentarz


        • #5
          no, ale wy możecie również się pochwalić jakimiś swoimi talentami, to temat jak widać o talentach nas wszystkich, ja mam talent w spamowaniu, nie ważne z kim rozmawiam i na jaki temat ;p Ja mam nie tylko swoim ale i znajomych zdaniem, talent do projektowania i wykonywania rzeczy takich jak do domowych prac, często wykończyniowych są idealne. Używam do tego takich surowców jak drewno, metal czy aluminium, chętnie wymienię się doświadczeniami z osobami które również bawią się w domowego majsterkowicza i mają tego typu rzeczy wykonane na swoim koncie.
          Ostatnio edytowany przez genia; 14.12.2015, 17:41.

          Komentarz


          • #6
            może warto obejrzeć mam talent w internecie i [powtórki odcinków tam to byli zdolni ludzie!

            Komentarz


            • #7
              Jeśli mamy tylko jakieś nazdywczajne umiejętności warto się tym chwalić, gdyż może to tylko zaowocować na przyszłość

              Komentarz


              • #8
                A samo mam talent w TV nie wystarczy :P? Ja osobiście jestem już przesycony tego typu programami, więc na dodatkowe poszukiwania w sieci się nie pisze

                Komentarz

                Pracuję...
                X