Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mieszkania - zakup czy wynajem?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mieszkania - zakup czy wynajem?

    Cześć,
    podejrzewam że każdy z nas jest na etapie wynajmu mieszkania. Czy myślicie za kilka lat kupić swoje mieszkanie?
    Strasznie spodobała mi się ta oferta i zastanawiam się nad zakupem mieszkania na kredyt

  • #2
    Ja o tym myślę, własne mieszkanie to dobra opcja. Mam nadzieję, że już wkrótce będę je mogła kupić.

    Komentarz


    • #3
      Dobrze jest jednak mieć mieszkanie na własność. Moi znajomi, którzy wynajmują mieszkanie, ostatnio nie dość, że znaleźli , to jeszcze musieli bardzo długo prosić właścicieli o możliwość wykonania remontu. W przypadku mieszkania na kredyt nie mieliby tego problemu i spłacaliby swoje, a nie cudze...

      Komentarz


      • #5
        hej,
        ja kupiłem i nie żałuje, mogę sobie remontować mieszkanie wg moich gustów jeśli chodzi o łazienkę to polecam dobre rozwiązania z oświetleniem

        Komentarz


        • #6
          Jeśli Cię stać to wiadomo, że lepiej wybudować własny dom. Można wziąć pożyczkę na wkład własny do kredytu hipotecznego lub jako wkład własny zapisać mieszkanie swoich rodziców (jeśli się zgodzą). Wiadomo, że kredyty ciągną się za nami latami ale nie każdy da radę tak po prostu odłożyć na dom. A lepiej spłacać własne mieszkanie niż wynajęte prawda? Pozdrawiam

          Komentarz


          • #7
            To zależy od planów. Jak się chce zostać w danym mieście do końca życia - zakup.

            Komentarz


            • #8
              Przy wykonywaniu jakichkolwiek pracach remontowych pamiętaj o ochronie swoich dłoni.
              Polecam rękawice firmy Ansell -

              Komentarz


              • #9
                Przy wyborze rękawic warto zastanowić się nad właściwym rozmiarem oraz przeznaczeniem. Zanim to zrobisz przeczytaj

                Komentarz


                • #10
                  No jasne, że zakup mieszkania wtedy masz je na całe życie. Przy kupnie najlepiej skorzystać z usług notariusza, on na pewno Ci pomoże. Zwłaszcza przy skompletowaniu dokumentów przy akcie notarialnym, mi tak bardzo poradziła Pani Karolina Gajek z Kielc, profesjonalna i doświadczona w swoim zawodzie kobieta, na pewno pójdę do niej z niejedną sprawą
                  Ostatnio edytowany przez kamila5; 01.04.2019, 21:23.

                  Komentarz


                  • #11
                    A ja mam trochę inne myślenie i nie zamierzam kupować mieszkania... nie stać mnie na to, żeby kupić je za gotówkę, a zamiast spłacać kredyt do końca życia wolę sobie pojechać na wakacje i zbierać wspomnienia

                    Komentarz


                    • #13
                      Mieszkanie można tez kupić pod wynajem jeśli dysponuje się odpowiednimi funduszami.

                      Komentarz


                      • #14
                        Moim zdaniem każdy z was powinien znaleźć ofertę w . Z tego co słyszałem to tam ofertę mają bardzo dobrą i znakomitą.

                        Komentarz


                        • #15
                          Jeśli wciąż się zastanawiasz, gdzie znaleźć fajne mieszkanie do wynajęcia, zerknij na Mają wiele mieszkań do wyboru, w naprawdę dobrych cenach. Oczywiście, zależy ona od standardu, ale jest w czym wybierać.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X