Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Chusty do noszenia dziecka gdzie zamówię?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Chusty do noszenia dziecka gdzie zamówię?

    Ostatnimi czasy byłam na kupnie i długo nie mogłam znaleźć, aż w końcu wpadłam na ciekawą ofertę sklepu internetowego Gomama, mają niesamowitą ofertę, wyśmienitej jakości chusty dla dzieci, sami zobaczcie !

  • #2
    W internecie jest tego miliard. Warto sobie porównać ceny.

    Komentarz


    • #3
      • Wiek dziecka: Jeśli chcesz kupić chustę do noszenia, powinnaś wcześniej zastanowić się, do jakiego wieku chcesz nosić swoje dziecko. Chusta do noszenia jest przeznaczona zazwyczaj do 4 roku życia bądź do czasu, kiedy Twoje dziecko osiągnie wagę około 18-20 kg. Pamiętaj jednak, że nie każda pozycja nadaje się dla dziecka w każdym wieku. To, w jakiej pozycji będziesz nosić dziecko, zależy od długości chusty.
      • Rodzaj chusty: Obok tradycyjnych chust do noszenia dzieci, na rynku dostępne są także tzw. Chusty kółkowe. Są one łatwiejsze w zastosowaniu, ograniczają się jednak tylko do kilku pozycji noszenia. Jeśli więc wolisz mieć więcej możliwości wiązania chusty, powinnaś zdecydować się na tą tradycyjną.
      • Długość chusty: Aby chusta nadawała się do każdego wiązania, powinna mieć przynajmniej 4,60 m długości. W przypadku, gdy Twój partner także chce nosić dziecko w chuście, powinnaś wziąć pod uwagę konkretnie jego wymiary.
      • Kupić czy wypożyczyć: najlepiej jest kupić używaną chustę gdyż są dobrze „złamane”, są miękkie, materiał dobrze się dociąga co sprawia, że nauka wiązania przebiega sprawniej. Dobrą opcją jest także wypożyczenie chusty – polscy producenci chust na swoich stronach www dają nam taką możliwość
      Jakiej długości powinna być chusta do noszenia dziecka?
      Długość chusty do noszenia zależy od Twoich wymiarów oraz tego, w jakich pozycjach i wiązaniach chciałabyś nosić swoją pociechę.
      Długości chusty wynoszą średnio od 2,7 do 5,2 m.

      Komentarz


      • #4
        Podejrzewam że na allegro znajdziesz ich mnóstwo, w fajnych cenach.

        *****
        Tani do ocieplenia budynków. Zapoznaj się z ofertą na docieplajdom.pl

        Komentarz

        Pracuję...
        X