Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fortepian

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Fortepian

    Witam. Czy znacie może jakiś dobry sklep z fortepianami? Znalazłem tylko ale chciał bym jeszcze porównać ofertę z konkurencją

  • #2
    Interesujący temat, kolega od szukał fortepianu to mu podeślę link.
    Ostatnio edytowany przez olamala; 21.08.2017, 15:14.

    Komentarz


    • #3
      Nie lepiej wpisać w mapy google sklep z instrumentami/fortepianami w swojej okolicy, a potem zaglądać na ich strony internetowe i dokonywać selekcji?

      Komentarz


      • #4
        Fortepiany chyba nie sprzedają się jak ciepłe bułeczki.

        Komentarz


        • #5
          Ostatnio jest duża oferta pianin i fortepianów w Internecie. Firmy proponują nawet przywiezienie instrumentu do domu i to kilku sztuk do wyboru. Jest to rozwiązanie bardzo ryzykowne, ale stosując się do zasady nr jeden czyli PRZED ZAKUPEM, INSTRUMENT MUSI OBEJRZEĆ STROICIEL można coś takiego zrobić. Należy umówić dostawę i stroiciela w jednym terminie i miejscu. Dostawcę należy uprzedzić, że ostatecznego wyboru instrumentu dokona Państwa stroiciel!!! Wielokrotnie spotkałem się z sytuacją, że dostawca wycofał się z transakcji, kiedy się dowiedział, że odbioru dokona profesjonalny stroiciel. Oznacza to, że dostawca chciał wcisnąć nieświadomemu klientowi coś bardzo słabego. Spotkałem się też z opiniami takich firm handlujących pianinami i fortepianami, że stroiciel to wcale jest nie potrzebny, bo jego instrumenty są tak świetne, że nie potrzebują strojenia w ogóle. Większej bzdury nie da się w tym kontekście wymyslić. Zatem druga zasada zakupu instrumentu brzmi: PRZED ZAKUPEM, INSTRUMENT MUSI OBEJRZEĆ STROICIEL.

          Komentarz


          • #6
            Może kiedyś skorzystam z rady. Marzy mi się dom, w którym znajduje się fortepian i gramy sobie na nim rodzinnie, dla przyjemności.

            Komentarz


            • #7
              Niestety, nie znam się na fortepianach
              Up

              Komentarz


              • #8
                Ja bym na twoim miejscu poszedł do jakiegoś stacjonarnego sklepu z instrumentami muzycznymi, tam na pewno coś znajdziesz ciekawego.

                Komentarz

                Pracuję...
                X