Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak założyć piękny ogród ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak założyć piękny ogród ?

    Jak założyć piękny ogród ? Wiele wskazówek, porad znajdziecie na świetny portal ogrodniczy !

  • #2
    Nie znam tego portalu ale chętnie się zapoznam bo rodzice mają w planach zrobić coś z ogrodem.

    Komentarz


    • #3
      Też z chęcią zajrzę, może znajdę jakieś ciekawe porady, które będę mógł wykorzystać u siebie w ogrodzie?

      Komentarz


      • #4
        Fajne ale jednak dość drogie jak na mój budżet.


        ______________________________

        Komentarz


        • #5
          W kwestii zakładania i aranżacji ogrodów to polecałbym konsultację z firmą, która się tym po prostu zajmuje, od siebie dodam ich:

          Komentarz


          • #6
            Żeby mieć naprawdę piękny ogród są dwie opcje - albo możemy wynająć architekta krajobrazu, który nam go zaprojektuje, albo zaprojektować go samodzielnie. Mogą nam w tym pomóc różne tematyczne strony w internecie, na przykład . Znajdziecie tam wiele porad dotyczących nie tylko projektowania krajobrazu w ogrodzie, ale również artykuły o roślinach ogrodowych itp. Myślę, że będzie to ciekawa lektura dla wszystkich, których ten temat interesuje

            Komentarz


            • #7
              Żeby mieć piękny ogród przede wszystkim nie powinno się mieć dużego psa

              Komentarz


              • #8
                Ja wszystkie pytania ogrodnicze kieruję do mojej babci Nikt nie ma takiego ogrodu jak ona

                Komentarz


                • #9
                  Ja w ogrodzie bardzo lubię majsterkować i używać wielu sprzętów. Okres jesieni i zimy wykorzystuję na ich naprawę. Pomaga mi w tym sklep z częściami w Internecie Znajduję tam wszystko to, co potrzebne.

                  Komentarz


                  • #10
                    dobrym wyjściem jest na przykład konsultacja z projektantem ogrodów, według mnie to bardzo dużo daje

                    ________

                    Komentarz


                    • #11
                      Masz rację. Jak się kompletnie nie ma pomysłu, to jest to dobry pomysł.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X