Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie znaleźć bus z Anglii do Polski?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie znaleźć bus z Anglii do Polski?

    Interesuje was transport z Anglii do Polski do pracy czy z innych powodów ? Koniecznie zobaczcie na to idealna oferta cenowo i jakościowo gwarantująca bezpieczny i szybki przejazd między Anglią a Polską do wyznaczonego przez was miejsca.

  • #2
    Ja bym chętnie tak się przejechała to chyba fajniej tak busem bo podczas jazdy też można coś zwiedzić

    --
    Pieluchy wielorazowe Filmowanie wesel Warszawa

    Komentarz


    • #3
      Ile to mniej wiecej kosztuje? Moj znajomy szuka takiego transportu.

      Komentarz


      • #4
        Nowoczesne, wyposażone w klimatyzację oraz TV busy oferowane przez naszą firmę to gwarancja komfortowego i bezpiecznego dotarcia we wskazane miejsce.
        Wykorzystując doświadczenie w branży transportowej i motoryzacyjnej oferujemy tanie i szybkie przewozy z Polski do Anglii oraz z Anglii do Polski. Odbieramy Państwa z danego miejsca i przewozimy pod wskazany adres, a wszystkie zlecenia realizowane są przez wykwalifikowanych kierowców, których celem jest również zadbanie o odpowiednią atmosferę podczas podróży jak i Państwa bezpieczeństwo. Wszystkie pojazdy są regularnie sprawdzanie, w związku z czym podróże przebiegają bezproblemowo.
        Nasi stali Klienci cenią sobie liczne rabaty, które dla nich przygotowujemy oraz bardzo atrakcyjne ceny, w których zawarte są: największa wygoda oraz bezpieczeństwo nawet na najdłuższych trasach.

        Komentarz


        • #5
          Bez sensu jest się tłuc busem z Anglii do Polski czy odwrotnie. Przecież to tylko strata czasu i pieniędzy. Samolot kosztuje zazwyczaj mniej niż 100zł więc nie ma tutaj żadnego problemu. No i oszczędzacie masę czasu do tego. Na prawdę nie warto interesować się bsuami na tak długą trasę.A samolotami nie ma się co bać latać bo to bez sens.

          Komentarz


          • #6
            Busem? Cóż za męczarnia

            Komentarz


            • #7
              Ja do Anglii nie jeżdżę, ale jeżeli ktoś szuka dobrego przewoźnika oferującego to mogę polecić. Ma bardzo wygodne busy, sprawne technicznie, więc mogę liczyć na bezpieczeństwo w czasie jazdy. Ponadto kolejny plus to punktualność.

              Komentarz


              • #8
                Nigdy nie słyszałem o takich busach. Wszyscy znajomi zawsze latają samolotami albo jeżdżą własnym autem.

                Komentarz


                • #9
                  loty też czasami tanio wychodzą tylko trzeba wcześniej zarezerwować

                  Komentarz


                  • #10
                    albo brać last minute, nie wyprzedane miejsca, najtaniej
                    _________
                    Ostatnio edytowany przez jutuber; 25.02.2020, 16:25.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X