Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sprzedaż auta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sprzedaż auta

    Witam. Chciałabym sprzedać auto. Poszukuje stron na ktorych moglabym wstawić swoje ogloszenia. Ja znam tylko OLX no i oczywiscie facebook. Fajna by byla strona na której mogłabym również wyszukać rzeczy z innych kategorii, jakies sprzety elektroniczne coś takiego jak Znacie może jakąś strone?
    Ostatnio edytowany przez dezmont; 16.05.2018, 12:00.

  • #2
    Teraz najlepsze "branie" mają odpowiednie grupy na portalach społecznościowych. Może tam umieść swoje ogłoszenie?

    Komentarz


    • #3
      Temat poruszany od bardzo dawna. Jak ktoś wspomniał powyżej, nie raz zresztą analizowany w różny sposób.

      Komentarz


      • #4
        witam, zobacz strone otomoto, motogratka ale wlasnie OLX czy rozne grupy na FB

        Komentarz


        • #5
          Myślę, że terqaz to faktycznie OLX trzeba przejrzeć czasami.

          Ostatnio edytowany przez Amadeusz232; 05.06.2018, 12:25.

          Komentarz


          • #6
            Jeśli chcesz sprzedać samochód, to warto przeczytać ten artykuł: Ja się sporo z niego dowiedziałem i udało mi się da miesiące temu pozbyć samochodu :P

            Komentarz


            • #7
              Według mnie to tylko Allegro i OLX. Dwa najlepsze serwisy do tego typu rzeczy.

              Komentarz


              • #8
                Poprzednik wyjaśnił temat w zupełności. Jak najbardziej popieram jego zdanie.

                Komentarz


                • #9
                  Otomoto też dobre

                  Komentarz


                  • #10
                    otomoto, olx, tylko trzeba zawsze dzwonić wcześniej

                    Komentarz


                    • #11
                      Sprawdź na fb na grupach lokalnych. Udostępnij ofertę na swoim koncie na fb - moze ktoś znajomy się zainteresuje? (o ile masz konto na fb, bo coraz więcej osób rezygnuje...)

                      Komentarz


                      • #12
                        Wiele osób sprzedaje samochody poprzez serwisy ogłoszeniowe. To prosty i szybki sposób. A ile to kosztuje? To już zależy od serwisu. Tutaj: przeczytasz o tym, ile trzeba zapłacić na poszczególnych portalach. Warto sobie wszystko na spokojnie porównać.

                        Komentarz


                        • #13
                          Najlepiej rozpuścić wici wśród znajomych. W taki sposób najlepiej sprzedać auto.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X