Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie dostanę fajne fotele?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie dostanę fajne fotele?

    Cześć, może trochę z innej beczki pytanie, ale co tam. Może akurat ktoś z was mi pomoże. Szukam foteli do pokoju, ewentualnie jednego fotela, jeśli byłyby drogie. Może znacie jakieś sklepy meblowe, gdzie można kupić jakiś fajny model? Szukam czegoś ładnego, odrobinę nieszablonowego, może w jakimś zwariowanym kolorze. Polecicie coś?

  • #2
    W Black Red White są moim zdaniem ładne fotele:
    .
    Sama jakiś czas temu zamawiałam tam fotel do pokoju dziennego. Również zależało mi na czymś kolorowym. Wybrałam poniższy.
    Wiadomo, że każdy ma inny gust jednak moim zdaniem fotel bardzo fajnie się prezentuje. Jak i jest bardzo wygodny. Miał być dla mnie ale codziennie wieczorem okupuje go mój mąż .

    Komentarz


    • #3
      Black and red bardzo znana marka. Moim zdaniem obecnie najleszpa ale i najdroższa na rynku.

      Komentarz


      • #4


        Co powiecie? To już oczywiście pod klasyczną aranżację, ale fotel piękny. Inna kwestia to budżet. O ile będzie wam to pasowało to super, tylko bardziej w charakterze dekoracji niż siedziska.

        Fotka z

        Komentarz


        • #5
          tu chodzi o fotel dentystyczny.

          W Black Red White mi się nie podobają.

          Komentarz


          • #6
            na allegro

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez zozozo Zobacz posta
              Black and red bardzo znana marka. Moim zdaniem obecnie najleszpa ale i najdroższa na rynku.
              Luksus musi kosztować. Tylko skąd te pieniądze brać?

              Komentarz


              • #8
                Tylko Ikea fotele super, byłam ostatnio i przetestowałam chyba każdy z nich

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Utopek Zobacz posta
                  Tylko Ikea fotele super, byłam ostatnio i przetestowałam chyba każdy z nich
                  Jaka ściema ;p ikea ma bardzo proste i przede wszystkim drogie meble, nigdy nikomu nie polecam tam kupować. Ja znalazłam ostatnio fajną ofertę z wolę na coś takiego zainwestować swoje ciężko zarobione pieniądze.
                  Ostatnio edytowany przez genia; 07.02.2017, 13:57.

                  Komentarz


                  • #10
                    No w ikei na pewno dostanesz jakieś ciekawe fotele ale pewnie nie będzie tak tanio w necie poszukaj coś

                    Komentarz


                    • #11
                      fotel

                      A szukałes w Internecie? Mozna tam kupic o wiele taniej.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X