Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siłownie zewnętrzne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Siłownie zewnętrzne

    outdoor fitness. Co sądzicie o tego typu sposobie spędzenia wolnego czasu? Widać, że siłowni plenerowych w Polsce jest coraz więcej i zastanawiam się jak bardzo się to u nas rozwinie. Sądzicie, że mają one przyszłość, czy raczej to chwilowa moda. I czy warto na tym ćwiczyć?

  • #2
    Jak dla mnie taka forma spędzania wolnego czasu aktywnie to najlepsze rozwiązanie.

    Komentarz


    • #3
      Aktualnie można zauważyć, że wzrasta ilość tego typu siłowni na wolnym powietrzu. Jak dla mnie to fajny sposób na spędzenie aktywnie popołudnia.

      Komentarz


      • #4
        Fajna sprawa dla osób które przed pracą lubią poćwiczyć

        Komentarz


        • #5
          Jakos nigdy mi sie to nie podobalo. Moze komus innemu sie to przyda bo ja raczej nie skorzystam. Chociaz przyznam ze wyglada ciekawie.

          Komentarz


          • #6
            Ja uważam, że siłownie plenerowe są super! Nie dlatego, że wypracuję sobie na nich sylwetkę Ewy Chodakowskiej, pozbędę się dzięki nim cellulitu czy wzmocnię mięśnie na tyle, że będę mogła podnosić sztangę mojego faceta. Nie. Dla mnie taka siłownia jest fajną zabawą i kolejną formą aktywności fizycznej jaką mam codziennie do wyboru. Nawet jeśli nie przyniesie super efektów – to wciąż aktywność, porównywalna z treningiem „dywanowym”. A jak już wspomniałam we wpisie o wstydzie – moim zdaniem o wiele przyjemniej poćwiczyć na zewnątrz niż na dywanie.

            Komentarz


            • #7
              Dla mnie bardzo fajna inicjatywa. Bardzo popieram pomysły stawiania takich siłowni na osiedlach. Czasami widze jak dzieciaki na tym sobie trenują. Oczywiście pewnie w większości dla żartów ale zawsze to jest jakaś aktywność fizyczna więc w sumie to wychodzi na plus. Są tez osoby co chodzą regularnie na takie siłownie więc zawsze się znajdą ludzie :P

              Komentarz


              • #8
                Takich siłowni jest już pełno, korzystałam z takiej i są one fajne, ale może tylko dla dzieci. Do intensywnych treningów jednak taka siłownia nie jest efektywna.

                ___________________
                Bezpieczne przez internet? Sprawdź więcej informacji na

                Komentarz


                • #9
                  Taka siłownia to dla mnie dobry sposób na rozgrzewkę przed bieganiem. Mam taką jedną pod moim blokiem.

                  Komentarz


                  • #10
                    Jak dla mnie świetna sprawa korzystam jak najbardziej. Teraz trochę zimno ale tak to 3 - 4 razy tygodniowo.



                    __________________________________

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X