Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hotel w Poznaniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Hotel w Poznaniu

    Witam.Czy ktoś móglby mi polecić wygody hotel w Poznaniu? Razem ze znajomymi dostaliśmy zaproszenie na konferencję ale musimy sami zapewnić sobie nocleg.

  • #2
    Może ktoś podpowie?
    Ostatnio edytowany przez milenka; 21.08.2014, 07:50.

    Komentarz


    • #3
      Czy znasz może obiekty grupy Accor?
      Ja dość sporo podróżuję po Polsce ale zatrzymuję się najczęściej właśnie w tych hotelach. Oferują z reguły bardzo dobry standard zakwaterowania, wygodne, duże pokoje tak więc masz pewność,ze będzie CI się tam wygodnie wypoczywało.
      Warto jest zerknąć sobie tutaj: - na stronie można zobaczyć sobie czy mają wolne miejsca w terminie jaki aktualnie Cię interesuje.
      Najtańszą ofertę posiada obecnie hotel Ibis. Można tam przenocować w cenie 135 zł za noc.
      Ostatnio edytowany przez miloasz; 24.08.2014, 14:16.

      Komentarz


      • #4
        W sumie powyższa oferta jest spoko, też miałam przyjemność tam nocować, pokoje schludne, lub wanny do wyboru w toaletach, więc zdecydowanie standard godny polecenia

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez milenka Zobacz posta
          Witam.Czy ktoś móglby mi polecić wygody hotel w Poznaniu? Razem ze znajomymi dostaliśmy zaproszenie na konferencję ale musimy sami zapewnić sobie nocleg.
          Nie chcieli wam zapewnić noclegu czy żałowali pieniędzy? Znając nasz kraj to na 100% moje drugie przypuszczenie jest prawdziwe.

          Komentarz


          • #6
            Jaki budżet?? Ja ostatnio zajmowałem się szpachlowaniem maszynowym właśnie w jednym z Hoteli w Poznaniu i został dobrze zrobiony, przez firmę i całość wyszła na prawdę rewelacyjnie.
            Ostatnio edytowany przez olamala; 21.08.2017, 15:15.

            Komentarz


            • #7
              Polecam hotel Rzymski

              Komentarz


              • #8
                Poszukaj sobie poprzez wyszukiwarki noclegów. Jak szukałem noclegu w Katowicach to pamiętam, że korzystałem bodajże z booking, który zaproponował mi nocleg w samym centrum Katowic i to w naprawdę dobrej cenie:
                Znajduje się tam również sporo opinii więc źle nie trafisz

                Komentarz


                • #9
                  Świetny hotel, byłem tam. Polecam każdemu.

                  Komentarz


                  • #10
                    Mnie czeka niestety przeprowadzka na dłużej :/ Może ktoś się orientuje, jakie są koszty przenosin spod Poznania do Poznania z pomocą profesjonalnej firmy. Znalazłam bardzo fajny, i zastanawiam się, czy są też tego typu strony dla Poznania

                    Komentarz


                    • #14
                      A czy znajdę tam takie wyposażenie hoteli () ? Zależy mi na tym, bo to najlepsza jakość, a ja nie mam zamiaru zabierać swoich kosmetyków. Jeżeli macie tutaj jakieś rzetelne informacje to bardzo Was proszę o opinie. Liczę tutaj na Waszą wiedzę.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X