Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przed wyborem studiów stomatologicznych?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przed wyborem studiów stomatologicznych?

    Witam!
    Chodzę do lo na profilu biol/chem/fiz, marzę o zostaniu stomatologiem.
    Jednak jakie cechy powinien posiadać dobry stomatolog?
    Czy ciężko dostać się na studia stomatologiczne?
    Moim problemem jest fizyka, czy na studiach będzie wymagana w dużym stopniu?

  • #2
    Tak fizyka, będzie wymagana. Lepiej nie idź na studia tylko znajdź sobie jakąś pracę, lepiej na tym skorzystasz. Mój kolega sprzedaje i bardzo dobrze na tym wychodzi.Rzucił stomatologię na I roku...

    Komentarz


    • #3
      Wszystko zależy od tego kogo chcesz leczyć. Dentysta, który zajmuje się dziećmi z pewnością musi mieć więcej cierpliwości niż taki, który leczy dorosłych.

      Co do fizyki... bardziej chemia będzie Ci potrzebna. Poza tym zawsze możesz sobie wejść na stronę uczelni i tam będą do pobrania plany zajęć.
      Ostatnio edytowany przez anka999; 08.11.2013, 11:16.

      Komentarz


      • #4
        stomatolodzy nie narzekają na biede - zawód dobrze płatny. każdy człowiek ma 30 zębów a ludzi dużo jest na świecie. jak ide do stomatologa to są kolejki miesięczne a jak już przychodzi dzień w którym mam wejść do gabinetu to zazwyczaj godzinę poźniej niż jestem zapisany. zwykła plombato 60zł.

        Komentarz


        • #5
          Tak tylko teraz tych gabinetów jest chyba za dużo i nieliczni robią pieniądze

          Komentarz


          • #6
            Trzeba zdobyć szybko odpowiednie kwalifikacje i zaskoczyć swoich klientów. Ludzie oczekują już nie tylko wysokich umiejętności, ale również doskonale wyposażonych gabinetów. Dla stomatologów z pewnością*pracy nie zabraknie...

            Komentarz


            • #7
              Skoro reszta przedmiotów jak biologia i chemia nie sprawiają Ci kłopotów, to podciągnij się z fizyki. Jak trzeba zrób sobie rok przerwy, a potem startuj na stomatologię.
              Ostatnio edytowany przez marinka; 18.05.2014, 16:52.

              Komentarz


              • #8
                Czy takie studia są drogie stomatologiczne??

                Komentarz

                Pracuję...
                X