Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Studium protetyczne, a studia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Studium protetyczne, a studia

    Witam
    Czy po ukończeniu studim protetycznego konkretnie w Zabrzu, jest opcja "wskoczenia" na wyższy rok studiów ?? Powiedzcie mi jeszcze co sądzicie w ogóle sądzicie o uczelniach: Studium Protetyczne w Zabrzu i Uniwersytecie Medycznym w Łodzi- kierunek technik dentystyczny ?? Za wszystkie odpowiedzi dziekuję.

  • #2
    Nie ma takiej możliwości. Co najwyżej przepisanie ocen z niektórych przedmiotów wchodzi w grę.

    Komentarz


    • #3
      Potwierdzam. Jest dokładnie tak jak pisał poprzednik. Można najwyżej przepisać oceny z niektórych przedmiotów, jeśli się pokrywają.

      Komentarz


      • #4
        studia

        Zdecydowanie polecam Uniwersytet w Łodzi, gdyż po ukończeniu studiów więcej możliwości na przyszłość.
        ____________________________________________

        Komentarz


        • #5
          Ja polecam ogólnie Uniwerki od prywatnych uczelni i studium. Na studiach jednak jest czas na i praktykę. To jest najważniejsze, nie sama teoria. Można się na tym poślizgnąć.

          Komentarz


          • #6
            Miłosz

            Nie polecam Uniwerku w Łodzi.
            do "Karny" twierdzisz, że po Uniwerku jest więcej możliwości? to wielka bzdura.
            Na Uniwersytetach nauka trwa 3 lata, a w szkołach policealnych 2,5 r. różnica jest zaledwie pół roku. Na uniwerkach jest więcej teorii, a w szkołach policealnych jest więcej i to stanowczo więcej zajęć praktycznych.
            Jeśli chodzi o zawód technik dentystyczny, to najważniejsze w tym zawodzie jest praktyka.
            zna osobiście osoby, które po ukończeniu Uniwerków nie mogły znaleźć pracy, natomiast pracodawcy chętniej zatrudniali i do dzisiaj zatrudniają osoby po ukończonej szkole policealnej. Ja ukończyłem szkołę w Zgierzu i pracuję w zawodzie u pracodawcy, który również ukończył tę szkołę. Szkoła policealna nie zamyka kariery, po takiej szkole również można iść na licencjat. Mając wybór iść od razu na studia czy do szkoły policealnej, wybrałem szkołę policealną i dodam, że takie samo zdanie jest większość osób.

            Komentarz


            • #7
              Wskoczenie od razu na wyższy rok studiów to raczej nie ma takiej możliwości. Możesz pogadać o przepisaniu ocen.

              Komentarz

              Pracuję...
              X