Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ropa pod koroną

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • koliber01
  odpowiedział(a)
  Osobiście radził bym Ci to robić na miejscu. Może się okazać że zaczniesz robić w PL i będzie potrzeba przylecenia bo coś się będzie działo i za drugim razem możesz już sporo dopłacać. Osobiście już to przerabiałem i nie opłaciło latać się do polski z zębem który potrzebuje dłuższego leczenia

  Zostaw komentarz:


 • Mati
  odpowiedział(a)
  Czyli rozumiem, że dłuższa impreza? Bo problem mój jest taki, że mieszkam poza Polską, a najszybciej mogę być w kraju za trzy tygodnie... Czy jest bezpieczne czekanie tyle czasu?

  Zostaw komentarz:


 • lek.dent.Ania
  odpowiedział(a)
  Proszę koniecznie udać się do dentysty! Objawy wskazują na zmiany patologiczne w tkankach okołowierzchołkowych. Trzeba wykonać zdjęcie rtg zęba. Prawdopodobnie będzie konieczne leczenie kanałowe.

  Zostaw komentarz:


 • Mati
  rozpoczął temat Ropa pod koroną

  Ropa pod koroną

  Witam.
  Około 1.5 roku temu straciłem w wyniku przewlekłego i nieskutecznego kanałowego leczenia górną dwójkę, po prostu nie wytrzymała oczyszczania kanału i się ułamała. Stomatolog polecił mi usunięcie korzenia i zrobienie mostka na sąsiedniej trójce, na co ja przystałem. Nie byłem z efektu końcowego zadowolony, bo nie dość, ze znaczenie się ta korona z mostkiem różniła od reszty moich zębów, to jeszcze dziąsła w tych miejscach mam strasznie podniesione i wygląda to cokolwiek dziwnie. I teraz przejdę do meritum: Od około tygodnia czuję ból pod tą koroną, najpierw było to tylko uczucie rozsadzania, teraz jest to ból przy dotyku i jako reakcja na temperaturę. Ból pulsujący, z mojego doświadczenia obawiam się, że to może być ropa. I teraz pytanie - co mi polecacie z tym zębem zrobić?
  Dodam jeszcze, że w ogóle mam z zębami problemy na szeroką skalę, kilku już nie mam, a prawie każdy ma przynajmniej jedną plombę, choć dbam o nie, a mam dopiero 23 lata..
Pracuję...
X