Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

krwawiaca rana

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • krwawiaca rana

    witam,jestem nowy na foum zalozylem konto poniewaz chcialbym uzyskac jakies informacje o stanie mojego'zeba' wydaje mi sie ze sprawa jest dosyc powazna,a wyglada to tak.. okolo 2 lat tem mialem robione leczenie kanalowe szóstki gornej,zostal po niej jedynie szczatek zeby nie wiem jak to opisac chyba tzw korona czy cos takiego sory jesli siemyle...ale do rzeczy po roku zab a w zasadzie dziaslo zaczelo strasznie bolec dziura w tym miejscu zaczela sie rozrastac w glab dziasla,od 2,3 tygodni nieustannie krwawi,praktyczni za kazdym razem wypluwam wraz ze slina maz krwi..do tego mam wrazenie ciaglego szczypania w gardle polaczonego z bolem,równiez ciezko przelyka mi sie sline,prosze o pomoc co robic...z góry dziekuje

  • #2
    Witam,
    czegoś tu nie rozumiem - ząb był leczony ale nie został odbudowany? Jak był przeleczony - było to 'zatrucie' zęba czy ostateczne wypełnienie kanałów? Jak to został szczątek? Dentysta go nie odbudował, czy ponownie się zepsuł. Korona to część zęba która jest widoczna w jamie ustnej - jeśli ona została to nie jest to szczątek... Proszę o zdjęcie i bardziej szczegółowy opis.

    Krwawiące dziąsło nie jest stanem fizjologicznym i należy zgłosić się do lekarza dentysty.

    Komentarz


    • #3
      Co robić?
      Do dentysty.
      Tutaj Pana nie wyleczymy.

      Komentarz


      • #4
        mam rozumiec ze to moze byc cos powaznego??infekcja jakas mi grozi?jutro mam umówiona wizyte u stomatologa...

        Komentarz


        • #5
          no i w niedziele bylorwanie zeba troche pani stomatolog sie nameczyla ale udalo sie... i tu mam jeszcze jedno pytanie,nie dostalem zadnego antybiotyku...czy to normalne? a propo...ból gardla nadal trzyma...raz jest raz go nie ma...w nocy dzisiejszej wystapily dusznosci...nie moglem zlapac oddechu,nie wiem czy jest to spowodowane stresem czy jest cos na rzeczy... ??

          Komentarz

          Pracuję...
          X