Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomocy! Nie mam dwójek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pomocy! Nie mam dwójek

    Mój problem polega na tym że nie mam dwójek, po jedynkach mam 3 (kły, co sprawia, że uśmiech jest nie ładny przez te nierówne kły. Byłam w KSE, przedstawiłam mój problem. Chciałam aby mi te trójki wypełniono - chodziło mi o licówki, a w KSE mnie załamali, wymyślili aparat, implanty i 25tys zł leczenie. Nie stać mnie Oni tylko aby zedrzeć z ludzi. Czy może mi ktoś pomóc? Czy jest możliwość aby był ładny uśmiech poprzez uzupełnienie?

  • #2
    Żeby to wyglądało estetycznie to trzeba zrobić tak jak "oni" w tym "KSE" proponują. A że to kosztuje. Myślę że gdyby chcieli zedrzeć kase to zaproponowali by licówki. Dla nich szybko, mało roboty, efekt natychmiast, kasa natychmiast(efekt jednak jest zgniłym kompromisem, bo trójka ze względu na swe rozmiary nigdy nie będzie przypominać dwójki w 100%).
    Jak już wspomniałem można zrobić licówki - zgniły kompromis ale szybko
    korony- mniej zgniły kompromis- też szybko

    Aparat + mosty
    Aparat + implanty musi to jednak wykonać osoba dobrze znająca się na implantologii i ortodoncji albo lekarze muszą świetnie współpracować.

    Komentarz


    • #3
      chciałam dodać, że mam małe ząbki.

      Komentarz


      • #4
        No to może licówki na trójki będą małym kompromisem a nie zgniłym.
        A potem korony na czwórki żeby zrobić z nich kły. (dużo łatwiej niż powyższe).

        Komentarz


        • #5
          a we włocławku gdzie mogę udać aby to zrobić? tylko Klinika stomatologii estetycznej odpada

          Komentarz


          • #6
            nie mam pojęcia ale popytam

            Komentarz

            Pracuję...
            X