Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybielanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wybielanie

    Witam, piszę tutaj jako pacjent, więc się na niczym nie znam...na codzień studiuję na UM, ale nie stomatologie, ani techniki dentyst. Chciałam zadać pytania, które nigdy zabieganemu dentyście w gabinecie nie bardzo jest jak zadać....
    Nie wiem czy mogę operować nazwami, żeby nie robić zbytniej reklamy,
    interesuja mnie pasty wybielające: czy Yotuel pasta i Rembrandt pasta są do wybielania czy do podtrzymania efektu wybielania? Ja nie miałam wybielania u dentysty, moje zęby są ok, ale oczywiście chciałam żeby były jeszcze ładniejsze...ja mam raczej słabe, żółte szkliwo, to że one ładnie wyglądają, to dzięki dbałości i nie oszczędzaniu na dentystach, pastach...ale tak jak mówiłam, chciałam je jeszcze dobielić....nie zamierzam stosować jakiś kwasów z nakładkami na noc, bo wydaje mi sie to zabójcze...więc chciałam sięgnąć po najdroższą dostępną pastę, ale zanim odchudzę portmonetkę chciałam sie właśnie dowiedzieć czy ww właśnie temu służą?
    2. Pyt- cztałam, że pasty pieniące się zawierają szkodliwe detergenty?
    Jak znaleźć pastę bez niebezpiecznych niepotrzebnych ulepszaczy?
    ps. nie mam nadwrażliwości
    Wiem, że ludzkość ma pilniejsze pytania, dlatego będę wdzięczna jesli w wolnej chwili udzieli mi na nie odpowiedzi znawca tematu. Pozdrawiam.

  • #2
    Ciężko o satysfakcjonującą odpowiedź. Zwykle pasty wybielające zawierają środki ścierne i zwykle te pasty dają dobry efekt, Jednak ścierają szkliwo.
    Czasem lepiej wybielić u dentysty np laserem i mieć spokój na dłuższy czas.

    Komentarz


    • #3
      Właśnie wybielania laserem sie bałam....

      Czy są jakieś efekty uboczne? Podobno po zabiegu trzeba bardzo uważać na to co sie je, bo zęby wszystko chłoną...

      Komentarz


      • #4
        TO prawda. Zęby po profesjonalnym wybielaniu są odwodnione i chłoną wszystko przez około tydzień. Wtedy obowiązuje biała dieta. Potem też trzeba uważać ale w mniejszym stopniu.
        Są ponadto nadwrażliwe. U różnych pacjentów różnie się to manifestuje niektórzy czują lekki ból po wybielaniu, niektórzy nic nie czują.

        Komentarz

        Pracuję...
        X