Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jezeli nie bedzie powiklan, ile czasu zajmie...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jezeli nie bedzie powiklan, ile czasu zajmie...

    usuniecie gornych jedynek i wstawienie na ich miejsce korony pelnoceramicznej? Zdaje sobie sprawe, ze nieda sie tego zrobic za jednym posiedzeniem gdyz rana musi sie pewnie zagoic. Czy sie myle?

    Planuje 'urlop' dentystyczny w Polsce. Chcialby wykonac wszystko za jednym pobytem.

    Z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi.

  • #2
    Dentysta nie jestem,ale za to stałym bywalcem u dentysty ostatnio :/
    jak usuniesz jedynki to nie będzie na czym zrobić koronek ( korzeń musi być cały ),z tego co ja się orientuje. Jak usuniesz jedynki to albo mostek ( jak zęby obok się do tego nadadzą )
    albo implanty,ewentualnie proteza częściowa.
    A rana musi się na 100 % zagoić,a to może trwać po usunięciu jedynek ( źle się będzie goić )
    Swoją droga dentysta/ka powiedziała że są do usunięcia ?? czy ty tak wnioskujesz. Usunięcie to ostateczność.
    A z innej beczki na odpowiedz reszty se tutaj poczekasz ja zrobiłem post niżej i nie ma odpowiedzi.
    Mam nadzieje ze jakoś pomogłem i pozdrawiam.
    Ostatnio edytowany przez Skullus; 22.12.2010, 18:02.

    Komentarz


    • #3
      Oczywiscie most oparty by byl na 'sasiadach'...a znasz jakies inne fora gdzie szybciej o profesjonalna odpowiedz?

      Komentarz


      • #4
        Może kolega podzwoni po przychodniach choć i tak zapewne powiedzą aby przyjść si pokazać ( oczywiście z dzień dobry 50 zł :P ) ale podzwonić można.
        Jest jeszcze jedno takie forum adresu z wiadomych przyczyn nie podam ale wujek google pomoże ;P ale tam tez nie liczył bym na szybką odpowiedz.
        np tu zadzwonić się opytać co i jak numer GG tez jest podany :P .

        Komentarz


        • #5
          Jeśli jedynki się nadają korony można założyć na jedynki. Po usunięci to albo most albo implanty. Da się wszystko zrobić szybko tylko nie zawsze.
          Czasem lepiej poświęcić więcej czasu i być zadowolonym z tego co ma służyć wiele lat.
          Korony to nie farbowanie włosów czy malowanie paznokci.

          Komentarz

          Pracuję...
          X