Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jezeli nie bedzie powiklan, ile czasu zajmie...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • VIP DENTAL.pl
    odpowiedział(a)
    Jeśli jedynki się nadają korony można założyć na jedynki. Po usunięci to albo most albo implanty. Da się wszystko zrobić szybko tylko nie zawsze.
    Czasem lepiej poświęcić więcej czasu i być zadowolonym z tego co ma służyć wiele lat.
    Korony to nie farbowanie włosów czy malowanie paznokci.

    Zostaw komentarz:


  • Skullus
    odpowiedział(a)
    Może kolega podzwoni po przychodniach choć i tak zapewne powiedzą aby przyjść si pokazać ( oczywiście z dzień dobry 50 zł :P ) ale podzwonić można.
    Jest jeszcze jedno takie forum adresu z wiadomych przyczyn nie podam ale wujek google pomoże ;P ale tam tez nie liczył bym na szybką odpowiedz.
    np tu zadzwonić się opytać co i jak numer GG tez jest podany :P .

    Zostaw komentarz:


  • bart
    odpowiedział(a)
    Oczywiscie most oparty by byl na 'sasiadach'...a znasz jakies inne fora gdzie szybciej o profesjonalna odpowiedz?

    Zostaw komentarz:


  • Skullus
    odpowiedział(a)
    Dentysta nie jestem,ale za to stałym bywalcem u dentysty ostatnio :/
    jak usuniesz jedynki to nie będzie na czym zrobić koronek ( korzeń musi być cały ),z tego co ja się orientuje. Jak usuniesz jedynki to albo mostek ( jak zęby obok się do tego nadadzą )
    albo implanty,ewentualnie proteza częściowa.
    A rana musi się na 100 % zagoić,a to może trwać po usunięciu jedynek ( źle się będzie goić )
    Swoją droga dentysta/ka powiedziała że są do usunięcia ?? czy ty tak wnioskujesz. Usunięcie to ostateczność.
    A z innej beczki na odpowiedz reszty se tutaj poczekasz ja zrobiłem post niżej i nie ma odpowiedzi.
    Mam nadzieje ze jakoś pomogłem i pozdrawiam.
    Ostatnio edytowany przez Skullus; 22.12.2010, 17:02.

    Zostaw komentarz:


  • bart
    rozpoczął temat Jezeli nie bedzie powiklan, ile czasu zajmie...

    Jezeli nie bedzie powiklan, ile czasu zajmie...

    usuniecie gornych jedynek i wstawienie na ich miejsce korony pelnoceramicznej? Zdaje sobie sprawe, ze nieda sie tego zrobic za jednym posiedzeniem gdyz rana musi sie pewnie zagoic. Czy sie myle?

    Planuje 'urlop' dentystyczny w Polsce. Chcialby wykonac wszystko za jednym pobytem.

    Z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi.
Pracuję...
X