Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyrwanie zeba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wyrwanie zeba

    Witam serdecznie we wtorek mialem wyrwana dolna lewa 6, wszstko wydaje sie goic prawidlowo. Papierosa zapalilem dopiero na drugi dzien po wyrwaniu. Niepokoi mnie jedno. Gdy plune to w slinie jest jak by to opisac krew. Jasno-pomaranczowy kolor, bardzo mala ilosc, wtecz znikoma. Czy to jest normalne? Minely juz 4dni sama rana wyglada ok, w srodku jest ciemny skrzep wokol ktorego i na ktorym jest wloknik. Opuchlizna schodzi szybko, nie czuje dziwnego smaku z ust ani zapachu, nic nie boli, dziaslo jest rozowe, widac jakby sie goilo. Zachowuje higene jamy ustnej + plyn do plukania bez alkoholu. Oczywiście omijam to miejsce podczas szczotkowania, a pluscze ostroznie. Wiec czy ta znikoma ilosc krwi jest normalna?

  • #2
    Super są te porady Z całą pewnością mi się przydadzą Dzięki wielkie

    Komentarz


    • #3
      To pewnie zależy od osoby i krzepliwości, ale lepiej się udać do dentysty, tak myślę

      Komentarz


      • #4
        4 dni to krótki czas. Poczekałbym jeszcze z tydzień na Twoim miejscu i poobserwował sytuację. Jeśli dalej będziesz widział krew w plwocinach, idź do stomatologa.

        Komentarz


        • #5
          Na wszelki wypadek poszedłbym sie pokazac lekarzowi zeby powiedzial czy ok czy jakies powikłania. Raz w zyciu miałem wyrywanego zęba i nie wspominam tego dobrze. Ale czasem mus to mus

          Komentarz

          Pracuję...
          X