Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyrwanie zeba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • edek
    odpowiedział(a)
    Na wszelki wypadek poszedłbym sie pokazac lekarzowi zeby powiedzial czy ok czy jakies powikłania. Raz w zyciu miałem wyrywanego zęba i nie wspominam tego dobrze. Ale czasem mus to mus

    Zostaw komentarz:


  • AdamP15
    odpowiedział(a)
    4 dni to krótki czas. Poczekałbym jeszcze z tydzień na Twoim miejscu i poobserwował sytuację. Jeśli dalej będziesz widział krew w plwocinach, idź do stomatologa.

    Zostaw komentarz:


  • arek2313
    odpowiedział(a)
    To pewnie zależy od osoby i krzepliwości, ale lepiej się udać do dentysty, tak myślę

    Zostaw komentarz:


  • roviki
    odpowiedział(a)
    Super są te porady Z całą pewnością mi się przydadzą Dzięki wielkie

    Zostaw komentarz:


  • tomekj3
    rozpoczął temat Wyrwanie zeba

    Wyrwanie zeba

    Witam serdecznie we wtorek mialem wyrwana dolna lewa 6, wszstko wydaje sie goic prawidlowo. Papierosa zapalilem dopiero na drugi dzien po wyrwaniu. Niepokoi mnie jedno. Gdy plune to w slinie jest jak by to opisac krew. Jasno-pomaranczowy kolor, bardzo mala ilosc, wtecz znikoma. Czy to jest normalne? Minely juz 4dni sama rana wyglada ok, w srodku jest ciemny skrzep wokol ktorego i na ktorym jest wloknik. Opuchlizna schodzi szybko, nie czuje dziwnego smaku z ust ani zapachu, nic nie boli, dziaslo jest rozowe, widac jakby sie goilo. Zachowuje higene jamy ustnej + plyn do plukania bez alkoholu. Oczywiście omijam to miejsce podczas szczotkowania, a pluscze ostroznie. Wiec czy ta znikoma ilosc krwi jest normalna?
Pracuję...
X