Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybielanie a pasta GC Tooth Mousse

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wybielanie a pasta GC Tooth Mousse

    Witam. Ostatnio zacząłem proces wybielania. Początkowo byłem na usunięciu kamienia i wypełnienia jednego niewielkiego ubytku na zębie. Ogólnie moje zęby są zdrowe, o ubytku dowiedziałem się podczas pierwszej od 7 lat wizyty. Dodam jeszcze że mam 20 lat więc wybielanie raczej nie stanowi już takiego dużego zagrożenia. Po rozpoczęciu systemem eWhitening (na opakowaniu kraj pochodzenia z USA), zaraz na drugi dzień pojawiły mi się białe plamki. Byłem z tym w ten sam dzień u dentysty, dostałem odpowiedź że to jest normalne gdyż wybielanie odwapnia zęby. Dostałem pastę GC Tooth Mousse do późniejszego stosowania. Nie dostałem zastrzeżeń żeby nie stosować w trakcie wybielania więc nałożyłem pastę na zęby tego samego dnia i białe przebarwienia w dużym stopniu przygasły. Tylko mam teraz pytanie czy można to w ten sposób stosować ? Czy można na bieżąco uzupełniać te braki czy trzeba poczekać do końca wybielania? Dodam, że dentysta powiedział mi że powinno się jeszcze przed wybielaniem wzmocnić zęby ale ja już jestem w trakcie więc za późno zasięgnąłem tej informacji.
    Ostatnio edytowany przez puma559; 29.04.2015, 14:06. Powód: Uzupełnienie o informacje wymagane w regulaminie.
Pracuję...
X