Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Implanty - czy to dobre rozwiązanie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Implanty - czy to dobre rozwiązanie?

    Odkąd tylko pamiętam, zawsze miałam problemy z zębami. Także często odwiedzam dentystów, bo wciąż coś się dzieje. Moje zęby są prawie wszystkie po połowie uzupełnione plombami, a do tego mam krzywe przednie zęby. Dentystka śmiała się, że pewnie dwa jak nie trzy świetne auta bym kupiła za te pieniądze, które musiałam wydać na zęby, które i tak wciąż coś nowego 'wymyślają'. Szczerze mówiąc już mam trochę dość tego i zastanawiam się nad zastąpieniem większości zębów właśnie implantami. Wie ktoś może czy jest taka możliwość by ktoś usunął tyle zębów i wstawił implanty? A może ktoś zna coś lepszego niż ta technika? Chciałabym mieć już spokój z tym i chodzić jedynie na wizyty kontrolne. Orientuje się ktoś może ile również wyniosłaby taka sprawa? Słyszałam, że takie zabiegi można robić chirurgicznie.

  • #2
    Implanty obecnie są chyba jedną z lepszych tego typu opcji. Sam osobiście ich nie mam, za to mam znajomych, którzy zdecydowali się na implanty i nie żałują. Przede wszystkim z czysto ludzkego punktu widzenia - bardzo estetycznie się one prezentują i nie sprawiają problmeów. Może to i jest wydatek, ale jak sama przyznałaś ciągle masz problemy z zębami, więc lepiej zainwestować raz i mieć spokój. Zwłaszcza, ze sami dentyści przyznają, że jest to bezpieczna metoda i nie ma co się obawiać.

    Komentarz


    • #3
      Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że nikt nie wstawi ci kilku implantów na raz. Ja proponowałbym na tę chwilę tylko zęby w najgorszym stanie "zastąpić" implantami, a pozostałe wyleczyć.

      Komentarz


      • #4
        To chyba bardzo droga opcja ? Ile kosztuje jeden implant ?

        Komentarz


        • #5
          cena

          Wszystko zależy od wybranych materiałów ceny są różne ale trzeba chyba liczyć ok 3000 zł, więc tanie to nie jest ale gabinety mają chyba możliwość rozłożenia tego na raty

          Komentarz


          • #6
            Niestety ceny takich implantów zaczynają się od 1200zł. Ja jeden taki mam wstawiony (dwójkę przednią). Trochę jest z tym zachodu ale trzyma się ładnie i leczyć nie trzeba.
            Robiłam je sobie w takiej łódzkiej klinice (jak chcesz więcej informacji to ). Trochę to zajęło, bo najpierw wwiercali implant, potem śruba i na samym końcu sama korona. Więc jeśli się zdecydujesz na implanty to jeden to co najmniej 4 miesiące. Ale efekt końcowy jest tego warty

            Komentarz


            • #7
              Czy można wstawić implanty po długim czasie od wyrwania zebów?

              Komentarz

              Pracuję...
              X