Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nieświeży Oddech z Ust Co robić ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nieświeży Oddech z Ust Co robić ?

    Dzieńdobry . Jestem tu po raz pierwszy, i mam problem odnośnie nieświeżego oddechu .Moje zęby są leczone, myję je ale po umyciu ich dalej jest nieprzyjemny zapach , jest mi trudno rozmawiać z kimś ,bo boję się przez ten problem odtrącenia społecznego .... nie wiem co robić czy to jest przyczyna jamy ustnej czy coś z żołądkiem jest nie tak .Byłam u dentysty leczę się na fundusz ale nigdzie nie mają podpisaną umowę z nfz co robić ? proszę o pomoc

  • #2
    re

    Wprowadzić odpowiednią pastę, która radzi sobie z takimi problemami, proszę bardzo Gdybyś stosował to wcześniej, to raczej problem by się nie pojawił. Naprawdę niewiele trzeba, żeby nie mieć takich problemów. Systematyczność, dobra pasta, coś jeszcze?

    Komentarz


    • #3
      Halitoza

      Zapraszam na bloga... przeczyta Pani podstawowe informacje o Halitozie - czyli nadmiernym czuciu nieprzyjemnego oddechu z ust

      Komentarz


      • #4
        I jakie postępy? Wprowadziłaś to o czym pisałem? Przez taki okres czasu powinnaś ten problem bez najmniejszych problemów wyeliminować. Napisz coś więcej na temat tego, jak ci poszło.

        Komentarz


        • #5
          Powiem, że mam podobny problem i spróbuję z tymi pastami, dzięki.

          Komentarz


          • #6
            N ten temat możesz poczytać tutaj są tam zarówno metody dentystyczne jak i naturalne. Najlepiej kup wyciąg z pietruszki i połykaj tabletki po 7 dniach po problemie, ale przeczytaj również artykuł

            Komentarz


            • #7
              Ja również miałam problem z świeżym oddechem, ale winne były temu przerośnięte migdałki, w których gromadziły się resztki jedzenia. Po usunięciu ich problem znikł

              Komentarz


              • #8
                równiez mam problem z nieswiezym oddechem, ale widze tu wiele ciekawych artykułow. Byc moze znajde odpowiedz na swoje dolegliwosci

                Komentarz


                • #9
                  jedz pietruszkę on go niweluje

                  Komentarz


                  • #10
                    pasta na nieświeży oddech

                    Na nieświeży oddech dobra jest pasta Air Lift, którą kupisz w

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja bym radziła zrobić badania, bo to wcale nie musi być problem zębów, tylko związany z dolegliwościami gastrycznymi, możliwe, że stąd właśnie brzydki zapach z ust, niekoniecznie musi to być objaw problemów dentystycznych. Najlepiej wybrać się do lekarza rodzinnego, a on już pokieruje do odpowiednich specjalistów.

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja zdecydowałam się na kilkukrotne zdjęcia kamienia, i problem zniknął. To prawda, czasem warto zapukać do gastrologa. Myje także zęby znacznie częściej niż kiedyś.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X