Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Po wyrwaniu ósemki - krwawienie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Po wyrwaniu ósemki - krwawienie

    Witam

    We wtorek (05.11.2013) miałem wyrywaną/dłutowaną ósemkę dolną , po czym zostały założone szwy.
    Całą noc po wyrwaniu leciała mi krew (spora ilośc)... Rano wybrałem sie do Pani dr co mi go usuwała (dr. Letkiewicz z Gdańska) , powiedziała że muszę mieć jakąś skaze krwotoczną - dostałem 2 zastrzyki na krzepnięcie krwi i zapisała mi tabletki Cyclonamine (które brałem 3-4 dni)...

    Od soboty już praktycznie nie leci krew w ciągu dnia , prawie że nic nie boli i opuchlizna zeszła...

    Jedno co mnie niepokoi to to że gdy się budzę w nocy ,jak i nad ranem jak wstaje w ustach mam troche krwi (stosunek śliny do krwi 40:60)...

    Czy jest to jeszcze normalny proces czy sie niepokoić... ??

    Jutro we wtorek (12.05.2013) miałem mieć ściągane szwy ale w tym wypadku chyba pójdę w czwartek...

    Proszę o pomoc i odpowiedź

    Pozdrawiam , Sergiusz

  • #2
    Nie jestem lekarzem ale poszedłbym do innego, chociażby żeby dowiedzieć się o co chodzi, a swoją droga jak się skończyło, wszystko ok?

    Komentarz


    • #3
      re

      Z takimi pytaniami nie idziesz na forum, tylko natychmiast do dentysty. Wiesz do jakich problemów możesz się doprowadzić przez dopuszczenie do takiego krwawienia? Aż szkoda komentować...

      Komentarz

      Pracuję...
      X