Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

leczenie kanałowe-tlenek cynku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • leczenie kanałowe-tlenek cynku

    Witam , mianowicie problem polega na tym,że wypadła mi biała plomba , jakieś kilka miesięcy temu , ból był niesamowity , nocami nie spałam aż w końcu w czerwcu poszłam do dentystki (poleconej przez znajomą) , ona założyła mi trutkę i powiedziała że konieczn ejest leczenie kanałowe . po 2 tygodniach zmieniłam dentystkę , gdy poszłam do niej na wizytę , okazało się że tamta tak mi tą trutkę założyła że ząb się wcale nie zatruł , i ona założyła mi kolejną trutkę , po 2 tygodniach znowu poszłam, ząb już był zatruty gdyż nic nie czułam jak mi wierciła , ale gdy zaczęła mi oczyszczać kanały , ból był tak silny jak mi wkładała te igły , że krzyczałam , okazało się że mam stan zapalny w kanałach - JAKI JEST TEGO POWÓD ? MOŻE KTOŚ WIE ? CHODZI O TEN STAN ZAPALNY , SKĄD ON SIĘ TAM WZIĄŁ ? , i po tym jak mi oczyszczała te kanały i powiedziałą o tym stanie zapalnym to włożyła mi lek , tlenek cynku czy coś takiego , że niby ma mi wyleczyć to zapalenie, i na następnej wizycie ma mi znowu czyścić te kanały , a tego tlenku jest coraz mniej w zębie i mnie dzisiaj zaczął boleć , bo odkrył mi się kawałek tej dziury co była zaklejona , a i mam ubytek , bo mi się wykruszyła 1/3 zęba z boku, ale to przed pojsciem do dentysty . TEN ZĄB TO GÓRNA 5 . Czy ten tlenek mi pomoże i już nie będzie mnie bolało kolejne czyszczenie kanałów ?? Z góry dziękuję za odpowiedź .

  • #2
    Dawno temu miałem podobnie - nie jestem specjalistą, nie powiem ci jaka była przyczyna, ale radzę na przyszłość zawsze przy leczeniu kanałowym robić mimo wszystko znieczulenie, nawet przy zatruciu. Wydaje mi się, że ten ból nie jest wart wartości tego znieczulenia, zresztą u nas znieczulają za darmo.

    Komentarz

    Pracuję...
    X