Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

bład dentysty czy pech?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • bład dentysty czy pech?

    Witam,

    regularnie chodzę do dentysty, do tego samego gabinetu. Byłam na wizycie m.in. we wrzesniu 2012r, potem w kwietniu aby wyleczyć wszystkie zęby. Mialam kilka problemów z odsłoniętym szyjkami. W kwietniu nie chciałam czekać na wizytę do mojej stomatolog i na jednej wizycie bylam u innej dentyski, w tym samym gabinecie. Niby wykryła mi ubytek w szóstce i wyleczyła zęba. Jednak od początku ten ząb mnie pobolewał ale slyszałam, ze to normalne. Jednak ostatnio ząb bardzo mnie bolał, poszlam do mojej sprawdzonej dentystki i okazało się, że ząb wymaga leczenia kanałowego bo od dołu jest malutka próchnica.Zaledwie 2 miesiące po leczeniu. W czasie leczenia kanalowego dentystka złamała narzędzie i część została w zębie. Mam iść na wyciąganie tego pod mikroskopem. Zastanawiam się, czy wszystko ze strony lekarzy zostalo zrobione poprawnie. Bardzo dbam o zęby, chodzę często do stomatologa, a okazuje się, ze 2 miesiące po wizycie mam próchnicę. Nie wiem czy ząb został zle oczyszczony czy po prostu mialam pecha. Problem w tym, ze cena jaką muszę płacić za leczenie kanałowe jest strasznie wysoka. Czy mogę ubiegać się np. o usunięcie narzędzia w cenie?

  • #2
    Moim zdaniem usunięcie błędu powinno być po stronie lekarza! Ja chodzę do kliniki Dormed pod Warszawą i nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja. Moim zdaniem powinnaś domagać się naprawienia błędów bądź zmienić lekarza.

    Komentarz


    • #3
      Doradzalibyśmy skorzystanie z naszej oferty, w którym gwarantujemy, że będzie Pani miała solidnie wyleczone, oczyszczone i piękne zęby. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, dlatego podobny przypadek jak Pani opisała z pozostawionym narzędziem w zębie nie wchodzi w grę.
      Zapraszamy do naszej Kliniki - Dental Design w Pruszkowie! Nasze ceny są tańsze aż o 30 % od wszystkich gabinetów w Warszawie!

      Komentarz

      Pracuję...
      X