Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Implanty czy mostek?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Implanty czy mostek?

    Witam! Pierwszy raz na tym forum ale z dużym problemem który męczy mnie już od wielu lat. Mam 31 lat. W dzieciństwie usunięto mi obie górne jedynki. Zęby były zrośnięte korzeniami, skrzywione, zaczęły sie psuć i noszenie maszynek nic nie pomogło. Do osiemnastego roku życia nosiłam mikroprotezę a poźniej oszlifowano moje 2 dwójki i założono mi mostek. Niestety dwójki pękły dość szybko. Kolejny dentysta podjął decyzje o przewierceniu dwójek, zaleczeniu ich kanałowo, założeniu w nich sztyftów i cały mostek do tej pory (8 lat) istnieje, założony jest na tych dwóch sztyftach. Nic sie nie dzieje, nie mam żadnych problemów. Wiem jednak, ze to na jakiś czas i kiedyś może coś pęknąć.. Zastanawiam sie co jest najlepsze w takiej sytuacji. Chcialabym wczesniej zaczać coś robić, nie czekac aż coś się stanie. Czy lepiej zrobic wszystkie implanty, czy dwa implanty i na nich założyc nowy mostek?Bardzo prosze o poradę.

  • #2
    Ja osobiście wybrałbym implanty, ale najlepiej skontaktuj się z dobrym stomatologiem i niech on Ci doradzi. Ze swojej strony polecam Ci dr Rybickiego z kliniki Dental-Design koło Warszawy. Pan Marek wstawiał mi implanty i jestem bardzo zadowolony. Fachowa robota!

    Komentarz


    • #3
      Ja także polecam implanty, to świetne rozwiązanie na lata i wygląda bardzo naturalnie. Ja bardzo polecam specjalistów z kliniki i jestem zadowolona z ich usług oraz z pracowni protetycznej.

      Komentarz


      • #4
        U kazdego sytuacja jest inna, więc najlepiej poradzić się fachowca,. A co do Pana Marka Rybickiego to tanio nie jest, ale czasem warto wydać kasę a mieć coś porzadnie zrobionego. Teraz przyjmuje tez w Wawie, na Ursynowie. Jest tam nowa filia Dental-Design Jaworska.

        Komentarz

        Pracuję...
        X