Ogłoszenie
Zwiń
No announcement yet.
II etap leczenia kanałowego czy bardzo boli???
Zwiń
X
-
II etap leczenia kanałowego czy bardzo boli???
Witam!
Mam pytanie czy drugi etap leczenia kanałowego jest bolesny, chciałabym wiedzieć bo bardzo boje się znieczuleń (każdego rodzaju nie tylko tych podawanych za pomocą strzykawki) i chciałabym takowych uniknąć, ale nie mam też ochoty zemdleć (opinie niektórych pacjentów, którzy mieli takie leczenie czasem wręcz przerażają). Jest to moje pierwsze leczenie kanałowe i nie miałam nigdy styczności z czym takim, jestem po pierwszej wizycie podczas której miałam rozwierconego zęba i nałożony środek do dewitalizacji(chyba Depulpin sie nazywał czy jakoś tak), ta część była prawie całkowicie bezbolesna, ale boje się że już czyszczenie usuwanie tych nerwów i miazgi będzie boleć i to bardzoTagi: Brak
Zostaw komentarz: