Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Proszę o porade ,ból 11i 12

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Proszę o porade ,ból 11i 12

    Witam mam założony most niecały rok czasu na gorze od prawej 2 ,do lewej 5 włacznie. Oparty jest na trzech filarach 2,1,i 5 ,wszystkie są na wkładach korzennych z włókna szklanego . Problem w tym że już trzy razy w tym roku robiły mi się stany zapalne na zębach 1 i 2 ,po antybiotykach i leczeniu kanałowym ,clindamycin 600 i metronidazolem ,na ogól przechodziło .W ostatni piątek miałem poprawiany most ,był niedopasowany ,lekarka przeleczyła mi 1 i dodała jeszcze jakiś materiał mta ,ponieważ było podejrzenie o perforacje kanału.Niestety po osadzeniu mostu na stałe na drugi dzień zaczeło boleć pod naciskiem na zębach 1lub 2 ,oraz boleć dziąsło od spodu oraz przy koronie 2 ,dentystka mówiła ze przejdzie i tyle, .Niestety nie przeszło i w poniedziałek udałem sie do przychodni gdzie stwierdzili stan zapalny i przepisali antybiotyk clindamycin 600 na 6 dni ,i kazała zrobić zdjecia .Po antybiotyku nie przeszło pobolewa dalej ,lekarka widząc zdjecia skierowała mnie do kliniki chirurgi szczękowej w Krakowie ,ale ogólnie nic dokladnie niewiem na czym stoje ,czy mógłby mi ktoś powiedzieć co na zdjęcu widać ,z góry dziękuje.dodam że bardzo zależy mi na utrzymaniu mostu
    Załączone pliki

  • #2
    Na zdjęciu widac niewiele tych zębów które by nas interesowały, ale to co widac to nie wygląda zbyt dobrze.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez VIP DENTAL.pl Zobacz posta
      Na zdjęciu widac niewiele tych zębów które by nas interesowały, ale to co widac to nie wygląda zbyt dobrze.
      mam nowe zdjecie panoramiczne ,miejsce o ktore chodzi zaznaczyłem na czerwono .
      Załączone pliki

      Komentarz

      Pracuję...
      X