Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

implanty?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • implanty?

    witam, mam problem z podjęciem decyzji co do implantów. Nie mam 2 zębów 5 i 6 na górze po lewej stronie. Nie byłam jeszcze na żadnej konsultacji i nie wiem czy potrzeba wkręcic 2 implanty, czy robi sie jakiś most. Prosze o poradę.

  • #2
    Jedną z opcji odbudowy brakujących dwóch zębów obok siebie jest zamocowanie dwóch koron protetycznych na jednym implancie w postaci tak zwanego jednobrzeżnego mostu protetycznego.Jednak w większości tego typu braków zębowych, przede wszystkim w odcinkach bocznych jak u Ciebie, wszczepienie dwóch implantów i wykonanie na nich dwóch koron jest jedynym akceptowalnym i trwałym rozwiązaniem.

    Komentarz


    • #3
      a czy znacie jakiegoś dobrego stomatologa od implantów w Warszawie i okolicy? Ale takiego sprawdzonego...

      Komentarz


      • #4
        Ja polecam drJarka Marciniaka. Info można bez problemu znaleźć w internecie.

        Komentarz


        • #5
          Re: implanty?

          Zdecydowanie lepszym wyjściem będzie most niż dwie korony. Wtedy wystarczy jeden implant, co nie będzie negatywnie przekładać się na samopoczucie, a może znacznie skrócić czas trwania zabiegu i oczywiście koszty. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, w jakim stanie jest Twoja tkanka kostna, a także czy nie będzie innych miejscowych przeciwwskazań do przeprowadzenia takiego zabiegu. Pacjenci często czują przed dentystą, ale im szybciej rozwiążemy problem z brakującym zębem tym lepiej dla pozostałych.

          Komentarz


          • #6
            Jeśli znasz dobrego lekarza, to proponuje ci . Masz wtedy pewność, że zęby będą dobrze zrobione. Natomiast jeśli nie znasz żadnego specjalisty, to lepszym rozwiązaniem będzie most, bo niczego raczej źle nie zrobi. Takie jest moje zdanie.

            Komentarz

            Pracuję...
            X