Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zatruty ząb - brak leczenia kanałowego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zatruty ząb - brak leczenia kanałowego

    Jakiś czas temu miałem zatruwany ząb, niestety nie byłem przygotowany na to iż będę musiał wydać przy następnej wizycie ok 500zł na leczenie kanałowe, dlatego też postanowiłem odwlec to w czasie, aż znajdę jakieś wolne środki. Ząb cały czas nie bolał, aż do teraz. Nie boli non stop ale zaczyna pobolewać (kiedy coś jem). Mam zamiar wybrać się w poniedziałek do dentysty, niemniej mamy sobotę a ja jestem trochę zdenerwowany możliwymi konsekwencjami. Czy załapuje się jeszcze do leczenia kanałowego czy będzie trzeba wyrwać ząb? A może czeka mnie coś jeszcze gorszego?

    Edit. trucizny oczywiście w zębie nie ma.

  • #2
    Syzyfowe prace - lekarz zaczyna leczenie, pacjent nie stawia się na kolejne wizyty...
    Możliwe że zęba się już nie da uratować.

    Komentarz


    • #3
      Słyszałem o takim przypadku. Facet miał była miastem w którym leczył swoje zęby. W powodów finansowych musiał przerwać swoje leczenie. Lekarz powiedział, że może przerwać, ale musi wrócić najpóźniej za 2 tygodnie. Oczywiście koleś nie wrócił i poszedł na leczenie ale dopiero za 2 miesiące. Jakimś cudem mu dokończono leczenie.

      Komentarz


      • #4
        To chyba dla tego facet był prawdziwy koszmar. Obecnie takie jest nie do pomyślenia. To musiało być chyba bardzo dawno.

        Komentarz

        Pracuję...
        X