Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Endodoncja-wypełnianie kanałów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Kanałowe razem z zamknięciem perforacji na jednej wizycie?
    Ten "sztyft" to podbudowa jakaś?
    W sumie zastanawiam się też nad możliwością autotransplantacji sąsiadującej ósemki w to miejsce. Dałoby się to zrobić?

    Komentarz


    • #17
      Pewno dałoby się ale to trzeba by pytać kogoś kto się takimi zabiegami zajmuje.

      Komentarz


      • #18
        endodoncja

        Witam
        Proszę o radę w sprawie kanałowo leczonej szóstki. Kiepska jest bo nie ma jednej ściany. Kilka lat temu była leczona kanałowo, po czym u innego dentysty przeleczono (nie wiem czy nie przekręcę) "pod mikroskopem" czwarty kanał. Zapłaciłam kilkaset złotych. Ząb czasem bolał, ale rzadko. Dentysta, który leczył czwarty kanał mówił, że czasem mogę ząb czuć na zmianę pogody :wow: i rzeczywiście czasem czułam. Zastanawiam się czy nie zostałam naciągnięta. Niestety od kilku dni boli mnie mocno, co robić. Czy da się jeszcze uratować ząb? Nie chcę go usuwać bo nie mam już dwóch szóstek i brakuje mi ich. Zauważyłam, że od momentu kiedy biorę hormony tarczycy mam słabsze zęby, czy może to mieć związek?

        Komentarz


        • #19
          Proszę wkleić ewentualnie rtg.

          Komentarz


          • #20
            Heh... widzę, że ktoś mi się podpiął pod temat .
            Ja natomiast, chciałbym jeszcze o coś zapytać.
            Czy wie ktoś może, gdzie na Śląsku można przeprowadzić zabieg autotransplantacji?
            Pozdrawiam

            Komentarz


            • #21
              Ja nie wiem ale można spytać u dr Borczyka albo dentim.pl dr Fąferko albo dr Duda w Katowicach, może będą wiedzieć

              Komentarz


              • #22
                Zamieszczone przez VIP DENTAL.pl Zobacz posta
                Ja nie wiem ale można spytać u dr Borczyka albo dentim.pl dr Fąferko albo dr Duda w Katowicach, może będą wiedzieć
                też słyszałem, że to są . Czy ktoś może się o nich wypowiedzieć?

                Komentarz


                • #23
                  Zapraszam na stronę

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X