Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaka pasta do zębów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Teraz wiem. Mam jeszcze pytanie z zupełnie innej beczki - czy można robić cokolwiek, by nie dopuścić do leczenia kanałowego?
    Niedawno przez nie przechodziłem i nie tyle to problem, co spory koszt ;/

    Komentarz


    • #32
      do usunęcia

      Komentarz


      • #33
        Dzięki sylwa - bardzo użyteczny spam. Jedyne co można robić to po prostu systematyczne dbanie o zęby i częste wizyty u dentysty. To taka podstawa, którą stosuję, a która mam nadzieję, przyniesie fajne korzyści.

        Komentarz


        • #34
          Tak jedynie pozostaje systematyczne dbanie o zęby i w miarę regularne wizyty u lekarza stomatologa. To powinno w miarę zapobiec leczeniu kanałowemu – bo nie ma jak profilaktyka. Ale z drugiej strony (o ile się nie mylę) są czasem sytuacje, że nawet ktoś, kto dba o zęby musi przejść przez kanałowe, po po prostu nie ma wyjścia....

          Komentarz


          • #35
            To kwestia doświadczeń, ale jak dla mnie to zdecydowanie ajona. Jest rewelacyjna - przede wszystkim pozwala powrócić do normalnego stanu zębów. Nie od razu oczywiście, ale z czasem te zęby zaczynają wyglądać po prostu idealnie.

            Komentarz


            • #36
              A ja w dalszym ciągu nie jestem taki pewny, czy faktycznie aż tyle zależy od pasty. Myślę, tak jak pisałem już wczesniej, że to tylko kwestia regularności i dbałości. Jeśli myje się zęby często, do tego korzysta się z nici czy płynów do płukania, no i chodzi się regularnie na wizyty to nie trzeba kupować jakieś specjalnej pasty. Bo każda spełni swoją rolę i tyle

              Komentarz


              • #37
                Wizyty nie sprawią, że zęby będą białe - 90% zależy od odpowiedniej diety, używek i higieny. O ile to jest utrzymane, to raczej barwa zębów powinna być zadowalająca. Zgadzasz się?

                Komentarz


                • #38
                  I jeszcze jedno - jeśli nie zachowacie odpowiedniej diety to nawet nie liczcie na to, że kiedykolwiek zęby będą ładne i zdrowe, bo ... nie będą. Mnóstwo słodyczy, kolorowych napojów zawsze będą te zęby niszczyły.

                  Komentarz


                  • #39
                    Zgadzam się z tym, że konieczne jest ograniczanie szkodliwych dla zębów napojów kolorowych, kaw w dużych ilościach, mocnych herbat czy papierosów. Wizyty u dentysty nie gwarantują białych kiełków, ale na pewno zdrowe zeby, a co do ich wybielenia można się podczass takich wiyzt radzić lekarza. Dobra to pasta to pomoc, która ma wpływ, ale nie jest jednym i najważniejszym czynnikiem

                    Komentarz


                    • #40
                      Najważniejszym oczywiście nie jest, ale ma też znaczenie. Dbałość o dietę wpływa nie tylko na zęby, ale na całe funkcjonowanie człowieka - normalka.

                      Komentarz


                      • #41
                        Wiadomo, nie mówię, że nie ma, jasne, że ma znaczenie. Ale poszukiwanie jakieś cudowneuj pasty, która wybieli zęby w dwa tygodniu, a po trzech sprawi, że zęby będą mocne, że ho ho wydaje mi się przesadą. Każdy dobiera, to co mu pasuje, co na niego działa dobrze, dla jednego będzie to taka pasta, dla drugiego inna. Nie ma reguły, co komu i w jakim stopniu pomoże

                        Komentarz


                        • #42
                          Hehe... i tutaj się zgadzam. U mnie większe zmiany było widać po dużo dłuższym okresie. Chyba mało kto oczekuje że sama pasta po tygodniu stosowania zdziała cuda ;-)

                          Komentarz


                          • #43
                            specjalistyczne pasty do zębów

                            Jeśli chcesz kupić dobrą pastę, która pomoże ci poradzić sobie z takim problemem, zajrzyj na http://superpasty.pl Tutaj jest wiele specjalistycznych past.

                            Komentarz


                            • #44
                              Haha... poradziłem sobie bez Twojej super strony
                              Pasty nie zmieniam od lat i na pewno prędko ich nie zacznę zmieniać. Skoro działa to po co?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X