Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaka pasta do zębów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    A dlaczego nie? To normalna pasta, taka jak każda inna, tylko nie zawiera fluoru. Zapobiega paradontozie, walczy z krwawieniem, pomaga zachować biel. Powaga ;-)

    Komentarz


    • #17
      I co? Miałaś wszystkie te problemy, że tak piszesz? Raczej nie... Tak czy siak wypróbuję tą pastę - to co napisałaś można wyczytać na opakowaniu...

      Komentarz


      • #18
        Można, ale tak było - chorób nie miałam, bo przecież ta pasta ma m.in. zapobiegać! Zresztą zaczniesz korzystać to się przekonasz, że produkt jest naprawdę dobry.

        Komentarz


        • #19
          Mam pastę od 2 dni - na razie trudno cokolwiek napisać. Na pewno ma inny smak, no i na innych zasadach się ją nakłada - w mniejszej ilości. Generalnie nie widzę w tej paście niczego niesamowitego. Zobaczymy jak będzie to wyglądało z czasem.

          Komentarz


          • #20
            A co niesamowitego chciałeś zobaczyć? Tubkę? No właśnie...Oceń utrzymywanie świeżości oddechu, ewentualnie po dłuższym czasie ilość ubytków, ale na pewno nie oceniaj czegokolwiek po dwóch dniach, bo jaki to ma sens? ;-)

            Komentarz


            • #21
              Jeśli chodzi o oddech to rzeczywiście wygląda to przyzwoicie - na pewno lepiej niż przy poprzedniej paście do zębów. W zasadzie nie poczułem dyskomfortu z tego tytułu - przynajmniej myjąc zęby 3 razy dziennie.

              Komentarz


              • #22
                To jedna z możliwości tej pasty, więc nic w tym dziwnego. Ona właśnie ma wpływać pozytywnie na jamę ustną - nie tylko zapobiegając chorobom, ale także zapewniając świeży oddech.

                Komentarz


                • #23
                  No właśnie... A teraz widzę, że przy innych pastach nie jest kładziony na to, aż tak duży nacisk - to wielki błąd. To powinna być raczej podstawa. Ta pasta coraz bardziej zaczyna mi odpowiadać ;-)

                  Komentarz


                  • #24
                    To napisz konkretnie dlaczego. Zaczyna mi odpowiadać... To nic nie znaczy. Konkrety prosimy.

                    Komentarz


                    • #25
                      Na pewno długo utrzymuje świeżość oddechu, a z tym miałem spory problem przy poprzedniej paście do zębów. Kolejna kwestia to fakt, że taka jedna tubak powinna być wystarczająca na bardzo długo, bo niewiele się tej pasty nakłada. Na chwilę obecną tyle mogę napisać. Żadnych problemów z jamą ustną nie mam. Ocenić wpływ na zdrowie zębów moge ocenić po wielu miesiącach ;-)

                      Komentarz


                      • #26
                        No to przynajmniej wtedy napisz o zmianach. Interesuje mnie jak w twoim przypadku będzie wyglądała kwestia ilości ubytków i ogólnych problemów z jamą ustną. U mnie ich nie było tj. było ich mniej. Ciekawe jak u ciebie ;-)

                        Komentarz


                        • #27
                          Z takimi pytaniami teraz?
                          W tym okresie kiedy z niej korzystam nic się nie działo, ale oczywiście to nic nie znaczy.
                          Mogę jedynie napisać tyle, że z Ajony jestem póki co zadowolony i będę w najbliższym czasie na pewno stale z niej korzystał.

                          Komentarz


                          • #28
                            No o ubytkach pisz za jakiś czas. Na razie więcej na ten temat napisać nie możesz, ale odezwij się jeszcze na forum ;-)

                            Komentarz


                            • #29
                              Spodobało mi się tutaj - liczę na inne ciekawe rady związane z pielęgnacją jamy ustnej.
                              W kwietniu mam wizytę u dentysty - trochę mi to pokaże, czy moje decyzje podejmowane w ostatnich miesiącach były prawidłowe ;-)

                              Komentarz


                              • #30
                                To już czytaj inne tematy na forum - trochę tego jest.
                                Generalnie staraj się być zawsze systematyczny, bo to jest najważniejsze. Pilnując systematyczności zawsze dojdziesz do efektów.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X