Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sposoby na białe zęby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sposoby na białe zęby

    Jakie znacie sposoby na białe zęby? W artykule znalazłam kilka ciekawych metod. Stosujecie którąś z nich?

  • #2
    słabe te sztuczki, trzeba dbać od młodych lat inaczej pozostaje tylko w najlepiej, sztuczne wybielanie lampami zębów.
    Ostatnio edytowany przez wolf; 25.05.2017, 21:42.

    Komentarz


    • #3
      „Hollywodzka” biel to efekt licówek, czyli odpowiednich nakładek naklejanych na przody zębów. Takiego efektu nigdy nie uzyskamy zwykłymi, domowymi sposobami. Stosując te metody możemy zadbać o zdrowy uśmiech. Natomiast, jeżeli zależy na na wybielaniu, to polecam 15 minutowy zabieg laserem - .
      Ostatnio edytowany przez Galeria-Uśmiechu; 25.07.2018, 11:20.

      Komentarz


      • #4
        Na chwile obecną wiele szczoteczek do zebów posiada funkcje dzięki którym można samemu wybielić zęby i niekoniecznie trzeba iść z tym do dentysty. W sklepie Szczoteczka Elektryczna który ma siedzibę mają spory wybór właśnie takich szczoteczek. Jak masz daleko do Poznania to zawsze możesz zrobić zakupy w sklepie internetowym.

        Komentarz


        • #5
          Według mnie to jest w genach zapisane.
          Bo jak ktoś z rodziny ma zęby białe to takie tez się ma.

          Komentarz


          • #6
            na białe zęby

            Z domowych sposobów na wybielanie polecam węgiel i olej kokosowy : )

            Komentarz


            • #7
              Pasta wybielająca, regularne czyszczenie i powinna być poprawa po jakimś czasie.. najprościej i najtaniej.

              Komentarz


              • #8
                Słyszałem że soda oczyszczona wybiela zęby

                Komentarz


                • #9
                  Super sposoby na białe zęby. Muszę spróbować i wykonać te działania, rewelacja !

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja się na tym niestety nie znam...

                    Komentarz


                    • #11
                      Nie trzeba się znać żeby wywnioskować takie podstawy

                      Komentarz


                      • #12
                        Niestety, ale ja się kompletnie na tym nie znam. Dlatego też nie jestem w stanie pomóc...

                        Komentarz


                        • #13
                          na mnie nic nie działa;( albo mam pecha

                          Komentarz


                          • #14
                            Wybielanie zębów Kraków

                            Ja już od kilku lat chodzę do mojego ulubionego dentysty w Krakowie, który specjalizuje się w . U niego właśnie wybielam regularnie zęby i wstawiłam nawet licówki porcelanowe, aby mój uśmiech stał się idealny. Zęby, ich wygląd oraz zdrowie to istotna kwestia i nie należy jej bagatelizować. Piękny uśmiech daje nam pewność siebie i komfort. Polecam wam tego dentystę w Krakowie bo jest naprawdę świetny.

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja wybielam zęby na wiele sposobów. Pasty, skórka pomarańcza, naświetlanie i po prostu dbam o nie. Dosyć prostym i tanim sposobem na utrzymanie ich higieny jest , warto robić raz na pół roku.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X