Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy opłaca się wstawiać implanty?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Czy opłaca się wstawiać implanty?

    Czy się opłaca? Odpowiem nie patrząc na kwestie finansowe tylko zdrowotne i estetyczne. Oczywiście, że się opłaca! Pozostawienie "wolnego miejsca" po utraconym zębie może mieć poważne konsekwencje, z których nie każdy zdaje sobie sprawę. pozwalają nie tylko zachować piękny uśmiech na długo, ale i nie stracić kolejnych zębów w wyniku ich przesuwania się i rozchwiania. Zapobiegają zanikowi kości i niekorzystnej zmianie wyglądu twarzy.

    Komentarz


    • #17
      Najpierw skonsultuj się z stomatologiem. Może zaproponuje Ci lepsze i zdecydowanie tańsze rozwiązanie

      Komentarz


      • #18
        A ile taka przyjemność kosztuje?

        Komentarz


        • #19
          Czy opłaca się wstawiać implanty?

          O tym, od czego jest uzależniony koszt wstawienia implantów można przeczytać na moim blogu Nie jest to tani zabieg z tego powodu nie dziwi fakt, że poszukujemy gabinetu, którego usługi będą dla nas najkorzystniejsze.

          Komentarz


          • #20
            najlepiej idź do dentysty;O on ci pomoze

            Komentarz


            • #21
              Mój brat miał wykonywaną implantację połączoną z przeszczepem kości w klinice w Warszawie. Jest bardzo zadowolony z ich indywidualnego podejścia do pacjenta. Bardzo cieszy się z pięknego uśmiechu i nie żałuje wydanych pieniędzy.

              Komentarz


              • #22
                Ja mam implant dolnej szóstki i na to zrobioną koronę i nie narzekam. Wiem, że to dość duży wydatek, jak dla niektórych ale to chyba jedyna tak pewna i trwała metoda w uzupełnianiu braków uzębienia. Jeśli mogę polecić dobrą klinikę w Krakowie, to warto skorzystać z tego punktu . Zachęcam.

                Komentarz


                • #23
                  Na pewno się opłaca wstawiać implanty jeśli chcesz mieć piękny uśmiech i zęby jak swoje własne, tu możesz poczytać na ten temat więcej , ja uważam że warto.

                  Komentarz


                  • #24
                    Czy opłaca się wstawiać implanty?

                    Implanty nie należą do najtańszych, jednak jeżeli nie ograniczają nas fundusze, warto zainwestować w zdrowy i piękny uśmiech. Sam zabieg jest bardzo skuteczną i zarazem bezpieczną metoda odbudowy utraconych zębów. Aby wszczepić implant nie trzeba szlifować sąsiednich zębów, co jest wymagane przy nakładaniu tradycyjnych koron i mostów. O ich podstawowych zaletach można przeczytać na moim blogu

                    Komentarz


                    • #25
                      re

                      Jeśli chodzi o bardzo dobrych fachowców to zdecydowanie ich polecam - Są z Poznania, mają genialnego, doświadczonego fachowcę od implantów - nie powiem ci z nazwiska, ale jest wspomniany na pewno na stronie. Ogólnie - efekt wykonanej przez niego pracy był idealny, a właśnie nam na czymś takim zależało.

                      Komentarz


                      • #26
                        Ja byłam zmuszona wstawić implat zęba. Z tego, co się orientuje cena implantu zęba jest bardzo zróznicowana. Wszystko zależy od rodzaju implantu zęba. Ja za jeden implat w Krakowie płaciłam 2500 zł, ale rozłożyłam sobie płatność na raty.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X