Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy opłaca się wstawiać implanty?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy opłaca się wstawiać implanty?

    Witam, mam imponującą dziurę w miejscu, gdzie powinien znajdować się 5 ząb... i wypadałoby wreszcie coś z tym zrobić, ale w ogóle nie jestem zorientowany w sprawach dentystycznych. Prawdę mówiąc to w ogóle za rzadko odwiedzam dentystów ale to chyba każdy tak ma. W każdym razie proszę o radę.

  • #2
    Po radę w Twoim przypadku powinieneś iść raczej do dentysty,żeby zobaczył jak ten ząb wygląda i jak da się temu zaradzić, bo na forum raczej będzie ciężko coś poradzić

    Komentarz


    • #3
      Tak, lepiej zasięgnąc rady dentysty.

      Komentarz


      • #4
        Implant to uper sprawa pod warunkiem, ze korona zostanie dobrze zrobiona. Ja za pierwszym razem mam 1 implanta trafiłam na niedoświadczonego stomatologa i pod koronę dostawało mi sie jedzenie. Teraz mam zrobiona koronę nowa i jest jak mów prawdziwy ząb super

        Komentarz


        • #5
          Implanty

          Pewnie, że się opłaca! To znacznie lepsze rozwiązanie niż tradycyjna proteza. Nie zanika kość, estetyczniej to wygląda. Znajoma była ostatnio u i umówiła się na zabieg. Wiem więc od niej, że nie dość, że to dobra metoda uzupełniania ubytku, to jeszcze, że lekarz ten jest godny polecenia.

          Komentarz


          • #6
            Jest to niestety dość kosztowny zabieg, mój mąż niedawno zdecydował się na wstawienie implantu i kosztowało nas to niecałe 5 tyś zł. Szukaliśmy najtańszej kliniki w Szczecinie, jako że tam mieszkamy. Znaleźliśmy dwie godne uwagi, jedną na ulicy panieńskiej i jesteśmy zadowoleni.

            Komentarz


            • #7
              duzo ... .ale wiem że sa tacy co biorą taniej

              Komentarz


              • #8
                implanty

                Najpierw zęba powinien obejrzeć stomatolog. On też podejmie jego prawidłowe leczenie i zadecyduje o jego uzupełnieniu. Oczywiście najbardziej popularne są implanty jak i też zazwyczaj najbardziej kosztowne

                Komentarz


                • #9
                  Myślę, że warto zacząć od wizyty u stomatologa ogólnego, który podczas konsultacji będzie w stanie lepiej doradzić niż tu na forum.
                  Ale odnoszę wrażenie, że to jest prawidłowa kolejność, jeżeli zależy Ci na tym, by korona była zbliżona do koloru zębów to dobrze będzie się nią zająć po wybieleniu.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja właśnie podjęłam decyzję o wszczepieniu implantów. Moje zęby to zawsze był jakiś koszmar. Niepokoi mnie tylko pytanie czy są jakieś ? Myślę jednak, że obecna medycyna wszystko potrafi zminimalizować.

                    Komentarz


                    • #11
                      Opłaca Ci się wstawić implant zdecydowanie! Gdyż sąsiednie zęby będą Ci się przesuwać w stronę tej wielkiej dziury, co utrudni potem - a może nawet uniemożliwi wstawienie implantu. Z tego względu należy jak najszybciej decydować się na uzupełnianie ubytków.
                      A w implancie jest bardzo dobre to, że sąsiednie zdrowe zęby nie są szlifowane, więc nie uszkodzą Ci się Twoje pozostałe zęby

                      Komentarz


                      • #12
                        implanty to na pewno najlepsze rozwiązanie, ale strasznie drogie i niestety nie każdego na nie stać :// kiedyś parę lat temu taki jeden implant wychodził w dobrej klinice ok. 5 tys. Teraz wiecie może, czy ceny są jakieś bardziej przystępne?

                        Komentarz


                        • #13
                          Życie z ubytkiem w zębach nie należy do najprzyjemniejszych, wiem coś o tym. Trzeba się ciągle pamiętać, nie tylko przy jedzeniu, ale też myciu. Nie należy oszczędzać, jeżeli ma to pomóc odnowić stan uzębienia umożliwiający normalne jedzenie.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja mam implant i się opłaca. Każdy wydany grosz jest wart tego, że w końcu czuję się pewnie i dobrze wyglądam

                            Komentarz


                            • #15
                              implanty fajna sprawa, ale niestety droga, ja robiłam koronę

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X