Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki chirurg naczyniowy Gdańsk

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki chirurg naczyniowy Gdańsk

    Czy ktoś ma moze namiary na dobrą przychodnię? Nie dla mnie ale dla mojego tata. Niestety ale lekarz, do którego obecnie chodzi nie spisuje się ( nfz).

  • #2
    Zamieszczone przez gosi Zobacz posta
    Czy ktoś ma moze namiary na dobrą przychodnię? Nie dla mnie ale dla mojego tata. Niestety ale lekarz, do którego obecnie chodzi nie spisuje się ( nfz).
    Ja obecnie również leczę się prywatnie.Mam wrażenie,ze tacy lekarze o wiele bardziej przykładają się do leczenia swoich pacjentów.

    Jestem pacjentką tutaj: - jest to nowoczesna klinika chirurgii naczyniowej. Znajduje się w Gdańsku na ulicy Marii Curie Skłodowskiej.Chodzę tam się leczyć ja oraz mama ponieważ obie mamy żylaki.

    Mama jest po skleroterapii i bardzo sobie chwail.Nie jest to bolesny zabieg a różnica bardzo duża.

    Komentarz


    • #3
      Jeśli chodzi o sprawy związane z chirurgią, zdecydowanie powinnaś zrobić porządne badania, skontrolować się i dopiero poddawać jakimkolwiek zabiegom. Polecam ze swojej strony ośrodek diagnostyki obrazowej , tam też są chirurdzy z którymi się skonsutlujesz po badaniach, więc powinnaś być zadowolona

      Komentarz

      Pracuję...
      X