Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przekonywanie Pociech Do Dentysty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    ciężko jest przekonać małe dziecko do wizyty, ale no jakoś trzeba

    Komentarz


    • #17
      Oj, z własnego doświadczenia wiem, że przekonanie dziecka do pójścia do dentysty to nie jest łatwa sprawa. Szczególnie, że kultura popularna ciągle szczuje wizją tego typu lekarza jako kata lubującego się w torturach :P. No ale tak czy siak trzeba z dzieckiem do takiego specjalisty się co jakiś czas wybrać. Tutaj: jest świetny artykuł na ten temat, polecam go sobie poczytać.

      Komentarz


      • #18
        warto poczytać troche jak dziecko przekonac do dentysty i już moze się jakoś uda

        Komentarz


        • #19
          Najważniejsze jest znaleźć dobrego dentyste dziecięcego, który ma podejście do dzieci. Mój syn, który sie okropnie bał, teraz uwiebia chodzić do dentysty. Trafiliśmy do Pani doktor Olgi Owcarzak, świetna lekarka! Każdemu kto jest z KRAKOWA polecam własnię tę dentystke. My chodzimy do niej do scandinavian clinic. Jest rewelacyjna, gwarantuje, że każde dziecko pokocha ją tak jak mój syn

          Komentarz


          • #20
            No z dziećmi jest ciężko u dentysty...
            W każdym bądź razie polecam
            Na prawdę działa!

            Komentarz


            • #21
              My też mieliśmy problem z córką, ale znajoma poleciła mi Eurodental w Warszawie. Przyjmują tam stomatolodzy z dużym doświadczeniem i świetnym podejściem do dzieci. Teraz chodzimy już tylko tam.

              Komentarz


              • #22
                Najgorzej jak ktoś nastraszy dziecko, opowie straszne historie, szantażuje w stylu "nie jedz cukierków bo ci denstysta zęby wyrwie" etc.Takiemu spanikowanemu dziecku polecam dać przed wizytą np. Viburcol Plus - łagodnie wyciszy i uspokoi, nie koliduje z żadnym środkiem znieczulającym, bo to lek naturalny i homeopatyczny.

                Komentarz


                • #23
                  Moje córki przekonała pani różnymi gadżetami.

                  Komentarz


                  • #24
                    Z własnego doświadczenia powiem, że dorośli nie powinni straszyć dzieci dentystą, lecz mówić, że to ciekawa przygoda. Następnie zaprowadzić do przychodni, która wyleczy ząb bezboleśnie. Ze swojej strony polecam MCS Przychodnię w Warszawie. Wielu klientów jest zadowolonych, ja też! Bezboleśnie wyleczyli bolący ząb.

                    Komentarz


                    • #25
                      Hej,
                      moim zdaniem ważna jest spokojna wizyta adaptacyjna. Nawet jeśli już pojawi się problem, to lekarz powinien spokojnie zapoznać malucha z funkcjonowaniem gabinetu, pozwolić mu oswoić się z siedzeniem na fotelu i dopiero potem działać. Nie każdy stomatolog ma też rękę do dzieci, nawet jeśli jest to stomatolog dziecięcy... z doświadczenia mogę polecić doktor Małgorzatę Moś z MCS Przychodnia w Warszawie. Naprawdę złota kobieta, moje dziecko nie dało sobie wyleczyć zębów u trzech lekarzy, a u pani Małgorzaty poszło za pierwszym razem. Serio najlepszy specjalista dziecięcy jakiego spotkałam.

                      Komentarz


                      • #26
                        Zabieg u dentysty może być przerażający dla dziecka, ale dzięki Lityńscy Stomatologia, moje dziecko już się nie boi! Pani doktor była tak cierpliwa i taktowna, że maluch poczuł się swobodnie. Teraz wizyty to bezstresowa przygoda, a zdrowe zęby naszym sukcesem! Polecam każdemu rodzicowi! [url]http://www.litynscy.pl/[/url]

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X